Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért csináljátok ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csináljátok ezt, ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány,akire hajtottam, de barátja volt és ezért letettem róla, nem akartam belegázolni a párkapcsolatába, majd miután letettem a csajról,felhívott és mondta, hogy találkozni akar, hívott diszkóba is, meg utalt rá, elég egyértelműen, hogy akar tőlem többet is...majd megegyeztünk, hogy oké akkor felhívom, hogy mikor találkozzunk, meg majd megbeszéljük és erre meg már jó pár napja hiába hívom egyszerűen nem veszi fel a telefont. Soha. Pedig elég gyakran hívom. Vissza sem csörget, meg semmi. Mi a baja? vagy csak meg akart leckéztetni? Vagy mi van? Csajok ti miért csináltok ilyeneket? 19/F
2011. jan. 15. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, vagy gondolkodj. Talán igazad lesz, talán nem. Talán igazat mondd neked, talán nem. Fölöslges ezzel foglalkoznod. Talád ki abból, amiket mondd neked.
2011. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem minden lány csinál ilyet.

Kifogtál egy kis hülyét, ennyi.

2011. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én lány vagyok.. de nem csinálok ilyeneket..

max a telefont nem veszem fel ha nem jó a kedvem.. de ha jobb akkor felveszem meg vissza is hívom az illetőt HA AKAROK TŐLE VMIT ! :S szval lehet h csak szivat.. vagy ne adj isten talált jobbat.

2011. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg rejtetten is hívhatnád:S
2011. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem féltékennyé akarta tenni a barátját. Vagy nem tudom. De nem minden lány ilyen...

18/L

2011. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor most mit kellene tennem? Próbálkozzak még, foglalkozzak még vele, agy hagyjam? Esetleg várjak? Mit tegyek?
2011. jan. 16. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!