Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt páromat más nem is szeretem, de ha meglátom, azonnal összeomlok. Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa, iránta semmit nem érzek, ismerem az összes hibáját, agyi defektjét. Mégis, ha csak képen is meglátom, gyomrom összeszorul, kezem remegni kezd, vérnyomásom az egekbe tódul, az agyam pedig elkezd kombinálni, hogy mi lenne ha...

Még csak nem is az ideálom külsőleg, annyira átlagos... Mégis ez van. Mitől? :D Eszement pali vagyok én...


2010. jún. 26. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok..bitang egy érzés..szerintem még belül szereted. :S tudom én is egy ideig azt hittem, hogy már nem érdekel, de mégis..nem bírom elfelejteni....ha beszélünk jó is meg rossz is...na meg nekem ír még olyanokat amivel utalna h van esélyem, néha meg közönbös....rajtam csak egy új kapcsolat egíthetne:S de az meg nem jön..nehéz rendes lányt találni, aki nem csal meg.
2010. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:11.es voltam... :D

Nem kell engem falni ^^.

2010. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerűbb mondjuk, mert nem beszélgetek vele, és messze lakunk egymástól. Szóval valúszínű, hogy soha többé nem találkozunk. Most ez jó vagy rossz, nem tudom.
2010. jún. 28. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!