Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt páromat más nem is szeretem, de ha meglátom, azonnal összeomlok. Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa, iránta semmit nem érzek, ismerem az összes hibáját, agyi defektjét. Mégis, ha csak képen is meglátom, gyomrom összeszorul, kezem remegni kezd, vérnyomásom az egekbe tódul, az agyam pedig elkezd kombinálni, hogy mi lenne ha...

Még csak nem is az ideálom külsőleg, annyira átlagos... Mégis ez van. Mitől? :D Eszement pali vagyok én...


2010. jún. 26. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom mert nem nagyon ismerlek, de szerintem még mindég szereted csak ezt nem mered bevalani magadnak :)

15/L (tom fiatal vok és nem tudhatom, de csak a kérdésre próbáltam választ adni)

2010. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Falnálak, Kedves Előző.
2010. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Még mindig kötődsz hozzá, erős érzelmi szálak fűznek hozzá. Talán ezt a legnehezebb magunknak is bevallani. Azért tudhat valamit, ha ilyen mély nyomot hagyott benned :-))))nem hiszem, hogy "annyira átlagos" lenne!
2010. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de a volt barátommal ugyanez a helyzet. Szerintem egyszerűen csak megint eszembe jutnak a "régi szép idők"... Tudom még mindig, hogy milyen jó pasi, de aztán eszembe jut, hogy mégegyszer nem jönnék össze vele. De azért mindig összeszorul a szívem, ha összefutok vele.
2010. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt. Szerintem az amit az első írt. mert egy idő után én is rájöttem hogy még mindig szeretem hiába hogy miket tesz/tett. és ezért nem tudok mással meglenni max csak 1 hónapig.remélem egyszer majd jobb lesz:D.


15_F

2010. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem is jutnak eszembe emlékek. Egyszerűen csak ösztönszerűen jön. És tényleg annyira semmilyenül néz ki... Egyszerűen nem értem magamat. Egy büszke, makacs, hektikus nőstény... Mégis... Csak a kézremegés állna le. :S
2010. jún. 26. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
nem eszement vagy, hanem teljesen hülye.
2010. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szereted szerintem azért
2010. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek szerintem igaza van, tényleg hülye vagyok :D
2010. jún. 26. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Még mindig szereted. Nekem is van exem, mégsem remegek már, ha meglátom, vagy találkozok vele. Sőt azt is leszarom kivel van együtt, ugyanúgy dumálok vele. Szóval te még szereted.
2010. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!