Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ez? A srácot alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? A srácot alig ismerem, pár évvel idősebb nálam, de mikor meglátom, mindenem remegni kezd.

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit tegyek a karjaimmal, ölbe, vagy farzsebbe tegyem, vagy mégis mit, h ne lássa, mennyire remegek a láttán. Bnőm elmondása szerint ilyenkor össze-vissza beszélek, semmi értelme nincs volt annak, amit mondok. Hogy érdekelhet ennyire egy srác, amikor annyi van köztünk, hogy egy suliba járunk, majdnem minden nap látom, párszor beszéltünk, és ha meglátjuk egymást a folyosó 2 végén, addig nézünk egymás szemébe, amíg el nem hagyjuk a másikat. Sőt, nem egyszer vissza is fordultunk a másikra. Hogy válthat ki belőlem ilyen érzelmeket egy szinte vadidegen srác?
2011. júl. 19. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy nem vetted be a gyógyszered és azért remegsz?:)


Amúgy meg ez érthetö.. ismeretlen srácba beleképzeled a tökéletes külsöt, de általában nem azt kapod ám, mint amilyennek hitted.

2011. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes belsöt* akartam írni :)
2011. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 évesen? ez már elég gáz:D
2011. júl. 19. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy korfüggö... Én is van hogy látok valakit az utcán aki külsöre tökéletesen tetszik és akkor egyböl tökéletes belsöt is képzelek mellé... De ha megismerném valószínüleg nem lenne olyan :)
2011. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még soha nem remegtem, ha megláttam egy fiút:/ és amúgy nem is olyan hű de jóképű. szóval tényleg fogalmam nincs, hogy mi lehet velem:D (de jó érzés:))
2011. júl. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!