Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Végre találtam magam mellé egy olyan embert, aki teljesen passzolt hozzám, megvolt a vonzódás és a szerelem is kialakult.

Komolyan azt hittem, hogy vele hosszú távon is tervezhetek, mégis átvágott és elhagyott. Hogy lehet ilyesmit feldolgozni? Mert nekem valahogy nem megy. Mindig résen vagyok, odafigyelek, hogy kivel kezdjek és kivel nem, de ezúttal nagyon félrevezettek. Hiba volt belemenni ebbe a kapcsolatba. De olyan szépen indult az egész. Aztán jött a pofáraesés!

Szeretnék újra szerelmes lenni, mert eltelt már annyi idő, hogy túllegyek rajta, de mindig visszafog a félsz, hogy még úgy sem lehetek teljesen biztos, ha bizalmatlan vagyok. Ezek után azt gondolom, hogy bárki bármit elhitethet az emberrel úgy, hogy annak még gyanakodni se legyen ideje...


2010. jún. 26. 20:54
1 2
 11/16 anonim válasza:
Teljesen megértelek. Engem 9 év után küldtek el egy e-mailben. Azonban csak úgy állhatsz talpra, ha esélyt adsz egy új lehetőségnek. Ez pedig bizalmatlansággal nem megy. Add magad bátran egy új kapcsolatban és figyeld a másik reakcióit. Van-e összhang közöttetek, figyel-e igazán rád, őszintén érdeklődik-e irántad. Hidd el, akinek fontos vagy azt Te is észre fogod venni :-)))
2010. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát pont ez a baj. Nála is figyeltem, minden részlet fontos volt, mégis hülyére vettek a végén. Holott semmi erre utaló jelet nem láttam. Illetve volt néhány, de azok jelentéktelennek tűntek és jónak láttam nem figyelembe venni őket.

Nem szabadna elveszteni a hitemet, de nagyon nehéz egy ilyen eset után. Mert itt is figyeltem. Ennél jobban már nem lehet... Semmi sem biztos, ezt egy életre megjegyeztem.

2010. jún. 26. 21:27
 13/16 anonim ***** válasza:
másoknak ártanak, maguknak kevésvé, szerintem... mert kiélveznek másokat.
2010. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
bevallom, az ilyen emberek halált érdemelnek (igen, tapasztalat, de most nem arra kell gondolni, hogy velem tették meg ezt, hanem egy lánnyal, akit nagyon szerettem, és sikerült neki "elszakítania" tőle...)... és én büszkén megölném őket.
2010. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Soha nem fogok rájönni, hogy lehet valaki ennyire kétszínű. Talán mert én nem tudnék ilyen lenni. Sokféle ember létezik, ezt el kell fogadni.
2010. jún. 26. 21:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is sajnálom hogy így jártál, voltam én is hasonló helyzetben, tudom milyen nehéz utána megbízni egy szinte idegen emberben. A "B" terv nem hülyeség, nekem is volt, a mostani párommal 5 éve vagyunk együtt, sokáig volt B tervem, de ezt persze ő nem tudta, csak én nyugodtabb voltam, hogy nem kerülök padlóra ha úgy alakul, (persze oda kerültem volna, mert nagy szerelem a miénk, de ez már más kérdés). Szóval ha van egy B terved, az lelkileg erősít, és ha tényleg ő az, szépen lassan elfelejted majd, hogy volt B terv, de ha mégsem, hát lesz elképzelésed mihez kezdj.

De azért vigyázz a bizalmatlankodással is, mert ha összeakadsz egy igazán jóravaló emberrel, elijesztheted vele, ne felejtsd el hogy ő ugyanaz az ember, aki már egyszer átejtett.

2010. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!