Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Végre találtam magam mellé egy olyan embert, aki teljesen passzolt hozzám, megvolt a vonzódás és a szerelem is kialakult.

Komolyan azt hittem, hogy vele hosszú távon is tervezhetek, mégis átvágott és elhagyott. Hogy lehet ilyesmit feldolgozni? Mert nekem valahogy nem megy. Mindig résen vagyok, odafigyelek, hogy kivel kezdjek és kivel nem, de ezúttal nagyon félrevezettek. Hiba volt belemenni ebbe a kapcsolatba. De olyan szépen indult az egész. Aztán jött a pofáraesés!

Szeretnék újra szerelmes lenni, mert eltelt már annyi idő, hogy túllegyek rajta, de mindig visszafog a félsz, hogy még úgy sem lehetek teljesen biztos, ha bizalmatlan vagyok. Ezek után azt gondolom, hogy bárki bármit elhitethet az emberrel úgy, hogy annak még gyanakodni se legyen ideje...


2010. jún. 26. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi volt az a pofáraesés pontosan?
2010. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy minden szép és jó, utána egyik nap kimondja, hogy pápá, már nincs szüksége rám, vége...
2010. jún. 26. 20:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Apám mindig azt mondja, hogy mindig legyen egy B terved. Mindig számíts arra, hogy a másik (legyen az pl. közúti forgalomban, vagy párkapcsolatban) valami hülyeséget csinál; mindig legyen menekülőutad. Ha egyszer tényleg megtalálod az igazit, akkor nem lesz szükséged ilyenre, és biztosan tudni fogod, hogy Ő az.
2010. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
akkor jól kiélvezte a tested?
2010. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bölcs ember az apád. Sajnos én nem volta elégg észnél, mikor kellett volna. Pedig minden kis gikszert észreveszek, talán most nem tudatosult bennem a baj. De legalább tanultam belőle.
2010. jún. 26. 21:06
 6/16 A kérdező kommentje:

62-es adj máshol ilyen hasznos tanácsokat, ok?

Nem kívánom neked azt, amin nekem végig kellett mennem, de valószínűleg nem írogatnál ilyen hülyeségeket, ha tudnád miről beszélek...

2010. jún. 26. 21:08
 7/16 anonim ***** válasza:
kicsit primitív volt a kérdés, tudom, de nagyjából ilyesmi történt?
2010. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem tudom. Túl komolynak tűnt az egész annál, hogy csak kihasználjon. Bár ezek után azon sem csodálkoznék. Az ember ember marad, nem kell szépíteni...
2010. jún. 26. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
vannak mesteri manipulátorok.
2010. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De még milyenek! Mondjuk nem tudom kinek ártanak ezzel jobban. Másoknak-e, vagy maguknak.
2010. jún. 26. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!