Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyorsan haladtok?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy általánosságban mikor történik az első csók egy párkapcsolatban, mikor mennek egymáshoz, és mikor alszanak egymásnál a párok? (csak kíváncsiságból) életkort is kérhetnék?
2010. jún. 26. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Első csók legkésőbb 2. randi végén. Azért együtt alvás az már más tészta. Voltak nekem olyan barátnőim, akiknek az apja meg is öl, ha reggel nem otthon ébred a lányaXD De úgy 1, max 2 hónap
2010. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát,én 4,5 éves kapcsolatból léptem ki és rá egy hétre már randim volt egy másik sráccal,akivel előtte már taliztam néhány alkalommal barátilag+msn.Na,vele az első randin volt csók.Kérte és én adtam neki.De nagyon gyengéd,finom csók volt.És én 2 hét után nála is aludtam,de nem feküdtünk le,csak vágytunk egymás közelségére.És még néhány ilyen alkalom volt és utána már belemelegedtünk:)

19/L

2010. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát az első csók az nagyon maximum második randin.. legalábbis nálam.

Az ottalvás az szerintem függ attól, hogy mást is akartok e csinálni vagy csak aludni :D de ha mást is akkor attól is függ, hogy a csaj szűz vagy nem.. ha szűz akkor szerintem eltarthat akár 5-6 hónapig is, ha nem akkor valakinél 1 hét :D de amugy 2-3 hónap szerintem. :)

2010. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sorrend: szemezés -> beszélgetés (rövid, mert mi a f@sznak túlragozni, nem igaz?:) -> egymás megérintése -> csók -> ujjazás/faszmasszírozás -> dugás. jah és ez olyan 3-4 órába simán belefér, tehát ha ügyes vagy, egy este alatt két csajt is le tudsz dönteni.
2010. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mondjuk csók az nálam az elso randin szokott lenni. Ott alvas pedig.... hááát az semmikor mert apámék nem engedik...

16/L

2010. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:00 hogy te mekkora egy tapló vagy.


Az első csókot nem tudom randihoz kötni, egyik mindegyik barátommal már korábban ismertük egymást, nem volt randi, csak összejöttünk. Szóval első csók akkor, amikor úgy érezzük, hogy vonzódunk egymáshoz.

Az előző barátommal egy buliban jöttünk össze (már ismertük egymást hónapok óta), aztán a buli után hajnalban jött hozzám aludni, mert még nem tudott volna hazamenni, így alakult.

A jelenlegi párom meg már azelőtt is aludt nálam, hogy összejöttünk volna. Miután összejöttünk, úgy meg 1 vagy 2 hét után aludt itt először. Vele vesztettem el a szüzességem is, 3 hónap járás után. És én nála először kb 3,5 hónap járás után aludtam.

17L, párom 19F

2010. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* eddig
2010. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21:00 vagyok, 22:15-ösnek üzenem: már miért lennék tapló? az a nő nem az, aki ebbe belemegy? vagy ha te esetleg félreértenél egy ilyen szándékú férfit, aki egyértelműen csak dugni akar, hát meg is érdemelnéd.
2010. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!