Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ez mért van? /lent/

Figyelt kérdés
már fél éve tetszik(vagy hogy mondjam)BEN.ha barátot próbálok szerezni egyszerűen nem birok mert úgy érzem h nekem csak BEN kell és én meg is mondom annak a vkinek hogy boccs de nekem ez nem megy.tudom h hülye vagyok de sztetek ez mért van?köszi a válaszok(előre is)
2010. jún. 26. 16:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
23 éves.ha az osztálytársam nagymamája és az egész családom még az én mamám is a VIVA-t nézik...akk ők is tinik?am sztem a szerelemben a kor eggyátalán nem számít.nincs korhoz kötve.csak a mai világ már...régen a 10 év korkülönbség volt normális de mind1.azért kössz a választ!!
2010. jún. 26. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!