Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar ha a csaj lába nem sima, hanem kicsit "tüsis", ha szexre kerül sor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem vissza taszít.
2010. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
azt szeretem ha a lány háta is szőrös
2010. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha arra kerül sor,akkor ne legyen azért olyan,egy nő legyen mindig ápolt és figyeljen az ilyen apró dolgokra.
2010. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sz.imi ***** válasza:
A mókusod legyen szőrös, hogy elmondhasd,összeakadt a bajszotok! :))
2010. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

15:04.

hát igen de ha 2 naponta borotválom a lábamat nagyon megerősödik rajta a szőr :S és nem tudom mit csináljak mert gyantázáshoz nem nől meg 2 nap alatt annyira hogy tovább tartson, de a pasim meg nagyon kívánja..

2010. jún. 26. 15:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor gyantáztasd,ha sűrűn vagytok együtt,valószínű nem ezért fog elhagyni,de biztos értékelné ha ennyire figyelnél ilyen kis dolgokra is.vagy borotváld sűrűbben.Sok csaj teszi ezt,még ha tudom nem is valami szórakoztató sűrűn,de ennyit meg tehetsz érte :)
2010. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sz.imi ***** válasza:
Angyalom! A pasid nem arra figyel (jó esetben) hogy milyen szőrös a lábad, hanem hogy jó legyen neked és neki is az együttlét!
2010. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez tév hit,hogy megerősödik,olvass utánna,pont minap olvastam erről egy cikket,de még ha meg is erősödne,neked is jobb ha nem kell ezen gondolkodnod zavarja e ,vagy sem.
2010. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek telljesen igaza van,én is így gondolom,engem is csak abban az esetben zavar,ha lábujjától kezdve végig csókolom mindenét,akkor kicsit zavaró,de semmiképp nem hoznám fel a dolgot,mert nem hiszem,hogy emiatt rosszabb lenne az együtt lét.
2010. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a srác ilyeneken kezd el gondolkodni közben, ott már problémák vannak szerintem :D Úgy gondolom a félelmed alaptalan, van más ezer dolog, amire figyelnie illik. Legfőképpen arra, hogy jó legyen Neked is.
2010. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!