Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gyerekes egy kicsit amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyerekes egy kicsit amit csinál a csaj?

Figyelt kérdés
összejöttem volt barátnőm volt pasjiával.(akiről kiderült,h nem is volt olyan jó barátnő,kibeszélt a hátam mögött meg lehordott mindennek).Mikor együtt buliztunk az osztálytársaimma,direkt arrajött megnézni,h ott van e a srác is.most pedig,hugommal van egy koliba.ott meg elkezdtek hangosan beszélni rólam,majd,h a barátom azt mondta neki mikor szakitottak,h örökké várni fog rá.Szerintem kicsit gyerekes amit csinál.holott ő hagyta ott a srácot egy másik srácért aki 4évvel fiatalabb nála.Én 19, a barátom:21, a csaj:22,
2010. szept. 16. 22:10
 1/7 nielindi ***** válasza:
96%
és?! mit foglalkozol vele?!
2010. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

ez egy számtani sorozat. a csaj hamarosan anyuka lesz.

22 éves. először 21 éves fiú. most 18 éves fiú. (3mal csökkent) a következő? 15 éves fiú, utána 12 éves fiú, aztán 9 éves fiú, majd 6 éves fiú, a 3 éves fiú pedig már valószínű a gyereke lesz.

2010. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért foglalkozom vele,mert engem lehord mindenféle ribancnak,de azzal nem dicsekedik,h megcsalt a volt barátját.meg,h ő kibeszélt engem a hátam mögött.hát szerintem az ilyen nem barátnő....
2010. szept. 16. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Jellemhibás a csaj.Jódolgában már nem tudja mit csináljon.Egy seggberúgás kéne neki,egyből észhez térne.
2010. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted nem gyerekes a gyakorikérdéseken árulkodni?
2010. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Manapság már ritka az olyan barátság vagy barátnők akik a háta mögött nem beszélnék ki a másikat,meg most divat az is hogy a legjobb barátnők és barátok,feladják a barátságukat az éppen legjobb barátjuk vagy barátnöjük,barátjáért avagy barátnőjéért..
2010. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Sztem mindketten azok vagytok "ez ezt mondta az aztmondta ezt csinálta azt csinálta és huu de szemét..."

19 éves emberről azt hinné az ember hogy érettebb ennél ...

2010. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!