Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire bírnátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire bírnátok azt ha egy csaj kezdeményezne aki nektek is egy kicsit bejön? (de csak akkor veszed észre, hogy jó csaj mikor elkezd érdeklődni feléd)

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 18:11
1 2
 1/12 Kamuuu ***** válasza:
Kibírnám főleg ha tényleg megtörténne:D
2010. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is csodálkoznék, mert nincs semmi realitása. De ha normális lennék biztos örülnék neki.
2010. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Várok még válaszokat.
2010. okt. 9. 18:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, de nem történt még ilyen velem :S


17/F

2010. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
volt rá alkalom,jártam is vele 2 hónapot de csak akkor jöttem rá hogy mennyire jó csaj amikor már nem volt velem
2010. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és mondjuk egy olyan fiúnál is bejöhet aki jobban szereti maga meghódítani a csajokat?
2010. okt. 9. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha valaki csak azért kevesebbre tart téged, mert mersz kezdeményezni, akkor az már nem is érdemli meg, hogy egyáltalán foglalkozz vele.


Vegyél példát a finn nőkről. Ha hiszed, ha nem, ott teljesen megszokott, hogy a nő kezdeményez.

2010. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaa, mondjuk Finnország egy "kicsit" fejledtebb Magyarországnál, sokféle téren...egyik ilyen a gondolkodásmód...
2010. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy így mindenki azt írja, hogy nem bánná, de élőben valahogy mégis furcsán tudnak egy lányra nézni. Én egy fiú ismerősömmel beszélgettem erről, és ő azt mondta, hogy ha egy lány próbálkozik nála, akkor az eleve veszett ügy. Persze, ha az ember meg se próbálja ez sose derül ki, csak nehéz felmérni az ilyesmit, ha egy lány kezdeményezni szeretne, vagy legalábbis jelezni, hogy igazán tehetne már valamit a fiú =)
2010. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan örülnék neki, de ez sajnos ritka dolog... :/
2010. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!