Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyi idő után nyiltok meg valaki előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ha minél gyorsabban beültet a BMW-jébe, és elvisz autós mekibe :p
2010. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beatrix17 ***** válasza:

10.34! Egyszerűbb,ha magadnak veszel BMWt,és tán nem fognak5forintosnak gondolni!

Kérdésre válaszolva:totálisan pártól függ!Én eleinte magamban tartottam a dolgokat,de mostmár mindenről tudunk beszélni!Ezt érezned kell,mennyire megbizható a párod!Egy jó kapcsolatban mindkét fél nyitott,őszinte!

2010. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
dehogy veszek BMW-t ha megadják a faszik is, am nem érdekel ki mit gondol hisz én ülök BMW-ben és nem ők :D
2010. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beatrix17 ***** válasza:
Nekem is,páromnak is BMWje van!De ha neked igy kényelmesebb...Majd biztos kinövöd!Régen én is igy mértem az embereket...
2010. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked is párodnak is? Párocskád a segged alá rakja? De jól megy itt valakiknek...csak az APEH nehogy megtaláljon.
2010. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beatrix17 ***** válasza:
Előbb volt meg a kocsi,mint a párom!Tudod,vannak,akik megdolgoznak azért,amijük van!
2010. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nem hogy LADA át vettetek volna :d
2010. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fent vagy lent?
2010. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy story:D mentünk barátnémmel sétálni leparkolt elöttünk egy Merci egy pasi üllt benne meg egy pláza p.csa.Jött velünk szembe két srác és az egyik hangosan megjegyezte hogy vajon hány f.szt kellet le cumiznia a csajnak ezért.Viszza szólt a csaj büszkén:EGGYET DE AZT KEMÉNYEN!!! én szégyeltem magam szánalmasak az ilyen nők akik a kocsira meg a pénzre hajtanak 21 éves lány
2010. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lelkileg? Mert ha igen, akkor nálam nagyon sokáig tart. Sok emberben csalódtam már sajnos, így aztán nagyon sokáig tart, mire teljesen megbízok valakiben és bármit el merek mondani neki.

17L

2010. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!