Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kínzom saját magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínzom saját magamat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel osztálytársak voltunk gimiben. Idén érettségiztünk. Tetszett már 2-3 hónapja, de sose gondoltam komolyan h egyszer majd lépek felé. Aztán ahogy elkezdődött az érettségi felkészülési szünet rádöbbentem h alig fogom már látni. Szóval elkezdtem ezerrel agyalni és kiöntöttem a szívemet az egyik barátomnak a dologgal kapcsolatban. És ő meggyőzött h nem veszíthetek semmit ah megpróbálom. Jóban voltunk mindig is, meg kedveljük egymást, mint haverok, de azért olyan közel nem álltunk egymáshoz szal tényleg nincs mit veszítenem. Bár soha nem mutatta h érdeklődne irántam úgy mint nő iránt. Lényeg h mire rászántam magam h beszélek vele addigra becsajozott. Akkor nagyon fájt a dolog mert kicsit beleéltem már magam. Azóta eltelt 2 hónap és rájöttem h semmi értelme nem lett volna összejönni, mert közben kiderült ő kb 30 én viszont úgy 200 km-re fogok költözni a jelenlegi lakhelyünktől, szeptembertől az egyetem miatt. Nagyon ritkán tudnánk így találkozni, plusz ő nyáron elmegy külföldre melózni. Tehát logikusan nincs mit bánnom. Mégis akárhányszor látom a szívem szakad meg és utána napokig csak ő jár a fejemben pedig tudom h reménytelen az egész. Akkor miért kínzom magam?
2010. jún. 25. 23:35
 1/3 anonim válasza:
Mert mazochista vagy.
2010. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4. vagyok

tudod te is jól hogy mi a probléma, és azt is hogy nagyon de nincs rá sok esély hogy legyen köztetek valami. ezt próbáld meg feldolgozni :)

majd lesz valaki más, csak nehogy vészesen keresd, mer akkor az is rosszul fog kijönni. majd megtalál a nagy szerelem hidd el ;)

2010. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) főleg az utolsót:)))

Tudom hogy reménytelen. De mégis mindig rá gondolok. Pedig próbálok nem. De mindenről ő jut eszembe. Állandóan. És nem tudom hogy csináljam hogy ne gondoljak rá. Ő volt az első olyan pasi akivel komolyan el tudtam volna képzelni h legyen köztünk valami. Lehet h ezért gondolok rá annyit

2010. jún. 25. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!