Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért megéri kidobjam a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom egy éve. A barátom 18 éves és én 15 éves vagyok. Pasim inkább bulizós fajta,elszokott menni péntekenként buliba na jó nem minden hétvégén de legtöbbször igen. De nekem erről nem szól például munka után fel sem jön ha nem elmegy és van olyan is amikor fel sem jön másnap sem mert akkor is buliba megy de ez ritka.

Na és szóval barátom nagy bátyja zenész és másik haverjai is zenész velük szokott elmenni bulizni és iszik is. most mit tegyek ez ellen ? értelmes válaszokat várok !


2010. jún. 25. 22:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
delehet 15, 2002-2010 van azon a vackon :D
2010. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Elég undorító pasid van,h így hazudik. Én még az elsőt elnéztem volna,de ha folyamatosan ezt csinálja,akkor szerintem mással van....hidd el.tuti megcsal:S az ilyen nem szeret igazán,ha szeretek vkit akkor nem bántom meg és nem csinálok ilyeneket:S
2010. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha felmerült benned, hogy megcsalhat, akkor annak oka van.

Nem akarom azt mondani, hogy nyomozz, de esetleg ismerőseid barátaid megnézhetnék, hogy van okod aggódni vagy nem.

Ha igen, egyszerű dobd,egy lány és egy fiú sem várhatja el, hogy miután megcsalt, bízz meg benne.

17,L

2010. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!