Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért megéri kidobjam a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom egy éve. A barátom 18 éves és én 15 éves vagyok. Pasim inkább bulizós fajta,elszokott menni péntekenként buliba na jó nem minden hétvégén de legtöbbször igen. De nekem erről nem szól például munka után fel sem jön ha nem elmegy és van olyan is amikor fel sem jön másnap sem mert akkor is buliba megy de ez ritka.

Na és szóval barátom nagy bátyja zenész és másik haverjai is zenész velük szokott elmenni bulizni és iszik is. most mit tegyek ez ellen ? értelmes válaszokat várok !


2010. jún. 25. 22:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
amugy ezek vagyunk mi : [link]
2010. jún. 25. 23:06
 12/23 A kérdező kommentje:
És miről vehető észre a megcsalás?
2010. jún. 25. 23:07
 13/23 anonim ***** válasza:
Hát ha hazudik az nem jó jel, én speciel nem tűrném, hogy a barátom nekem hazudozzon. Miért hazudik egyáltalán? Azért ezt ne hagyd szó nélkül! Ne nézzen már hülyének, miért nem meri vállalni, amit tesz?
2010. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szép pár vagytok. Szűz vagy még?
2010. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem
2010. jún. 25. 23:13
 16/23 anonim ***** válasza:
Megcsalás - kérdezgesd az ismerősöket (óvatosan, azért ne járasd le magad) akik ott voltak a buliban - ha gyanúsan viselkednek, látszik, hogy kínosan titkolnak valamit, akkor baj lehet. És ez nem túl szép dolog, de próbáld meglesni a telefonját, az msn beszélgetéseit, ha nála vagy... Korábban előfordult, hogy valakit megcsalt (előző barátnőt)? Ez is egy támpont lehet. Illetve vele is beszélhetsz erről, mondhatod, hogy mitől tartasz - hogy szokott erről beszélni? Abból is le lehet szúrni dolgokat.
2010. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Az MSN címén nincsenek lányok.

Inkább ő jön nekem folyton ezzel,hogy meglátok egy pasit és közlöm vele,hogy vége és mást fogok csókolni nem őt. Ezt már ugyan is megtettem végig kérdeztem az ismerőseim annyit mondtak egy lánnyal táncolt ( Unkahúga) és azt mondta a barátom ha buliba van akkor haverjaival van.:S szóval nem tudom mit gondoljak. Ő félt engem inkább nagyon féltékeny

2010. jún. 25. 23:17
 18/23 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudom, hogy van-e alapja a féltékenységednek, de ez meg tudja ölni a kapcsolatotokat. Pláne, hogy mindketten azok vagytok.
2010. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Van egy fiú akire nagyon féltékeny annak egyszer vissza köszöntem mivel ő is köszönt neki .És ideges volt nagyon mert az a pasi a volt pasim..:S
2010. jún. 25. 23:25
 20/23 anonim ***** válasza:
40 vagy te nem 15 ahogy elnézem ezt a képet
2010. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!