Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért megéri kidobjam a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom egy éve. A barátom 18 éves és én 15 éves vagyok. Pasim inkább bulizós fajta,elszokott menni péntekenként buliba na jó nem minden hétvégén de legtöbbször igen. De nekem erről nem szól például munka után fel sem jön ha nem elmegy és van olyan is amikor fel sem jön másnap sem mert akkor is buliba megy de ez ritka.

Na és szóval barátom nagy bátyja zenész és másik haverjai is zenész velük szokott elmenni bulizni és iszik is. most mit tegyek ez ellen ? értelmes válaszokat várok !


2010. jún. 25. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mivel van bajod? Azzal, hogy bulizik? Hát vonulj kolostorba, ott senki se bulizik.
2010. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titokban FNM-ekre jár akkora magic kártya fan.
2010. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a bajom,hogy bulizik.csak félek,hogy megcsal
2010. jún. 25. 22:57
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát azellen nem tudsz mit tenni, ha meg akar csalni akkor meg fog. De ha nem bízol benne minek vagytok együtt?
2010. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elmúlt egy évben végig probléma volt, vagy csak mostanában kezdte el?


Azért egy 18 éves embertől nem olyan nagy csoda, hogy bulizni jár, meg iszogat, elég nagy részük ezt csinálja (persze a mérték nem lenne mindegy...) Mondd el neki, hogy ez zavar Téged, és szeretnéd, ha kevesebbet menne, és inkább Veled lenne többet. Elmondhatod őszintén, hogy úgy érzed, nem vagy neki elég fontos, és ez bánt Téged. De Neked is kellene kicsit alkalmazkodni: miért nem mégy vele időnként (nem mindig, mert azért elég fiatal vagy, de néha!)? Ha Te is ott lennél, valószínűleg kevesebbet is inna.


Az az igazság, hogy ha valaki bulizós "fajta", azt nehéz erről lebeszélni, ezért jobb, ha e téren hasonló "vérmérsékletű" emberek jönnek össze... Én azt tartom helyesnek, ha a pár együtt megy bulizni (de emellett kettesben is vannak programjaik!), és esetleg néha külön is elmennek.

2010. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én bíztam benne. De sokszor hazudott nekem és úgy ment el buliba.PL elment a nete, rossz volt a gépe...:S ilyenekkel jött.
2010. jún. 25. 23:00
 7/23 anonim ***** válasza:

ITT A VÉGE FUSSS EL VÉLE!

Megunt, vagy szégyell. dobd a francba

2010. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
23:00 : Teljesen igazad van ! Hát az elmúlt egy évben kevesebbet ment el. Mindennap együtt vagyunk de ha rossz idő van vagy valami közbe jön akkor végig itt van velem MSN-en dumcsizunk . Ő más városba él de nincs messze tőlünk pár km. És ha itt van buli ahol én lakom akkor lejön de engem édesanyám nem enged az ő városukba .
2010. jún. 25. 23:04
 9/23 anonim ***** válasza:
B@szki, ha hazudott akkor küldd el a francba.
2010. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy jó pár idióta van itt.akik nem tudnak a kérdésre válaszolni.Ha attól félsz hogy megcsal.akkor azt neked kell észrevenned hogy furcsa-e.
2010. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!