Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek mi a leggáza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi a leggázabb egy lányban? (értem ezt viselkedésre, küllemre, mindenre)

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
A székletének a szaga :(
2010. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 clint ***** válasza:
87%
ha fekszik mint egy fadarab...
2010. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nem néz ki máshogy, mint egy ri*anc, ha lenéz ha nincs menő kocsid, ha csak a pénz számít neki, ha nem lehet vele értelmesen beszélgetni, ha csak azért kell neki 1 pasi, hogy menőzzön vele meg ilyenek. legyen természetes és normális, ennyi, és ne az anyagiak számítsanak neki meg hogy a legmenőbb férfivel járjon hogy tudjon feszíteni.
2010. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
ez: ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ(K)(K)(K)(K)LLLLLLLLLLL:K:K:L:L(L)(L)(L)ŁŁŁŁ
2010. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha dohányzik.
2010. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

engem az irritál 1 csajban, ha: tajrészeg ugy hogy nemtud magárol( ha barátnőm az kb idegbeteg leszek tőle ), vagy ha más srácokkal táncol egy buliba, ha miközbe velem jár más srácokkal flörtöl. Ha pedig valakivel nem járok: az ha nem dezodorozza magát, idiotán viselkedik, folyamatosan nevet, vinnyog minden kis sz@ron ( nem azt mondom legyen fapofa de ne vigye tulzásba. Küllemben meg a szokásos: ha nemad magára.

17/F

2010. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Sztem egyértelműen az, ha egy taplóként viselkedik. Ha butuska egy lány, az még aranyos is lehet, de ha egy tuskó paraszt, aki folyton káromkodik… na az iszonyat. A lényeg, h tudjon viselkedni, nem baj, ha nem egy észkombájn.


Külsőleg meg ahogy előttem is írták, az ápolatlanság és nekem még a kövérség. Mármint a túlzott kövérség az, ami már taszító számomra, egy kis felesleg még jól is mutathat.

2010. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha részeg.

Ha annyit beszél és mozog kefélés közben, mint egy hulla.

2010. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem csinál semmit, csak flegmán néz, rágózik, mp3-mat hallgat és mindenkit leugat (Fiúkat meghazuttolva)
2010. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket ír: csukcsííí szercsííí láwcsíí
2010. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!