Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek elvesztettem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nem jártam csak kavarogtam több mint fél évig :/. Állandóan terveztük h szeretkezünk (sajnos nagyon messze lakik tőlem kb. 1óra30perc az út)de mikor arra került a sor h lejön és végre lefeküdnénk egymással.Ő nem jött le.Mert össze veszett a haverjával ,ezért nem is jött le.Telefonon mikor beszéltünk elég csúnya dolgokat vágott a fejemhez h "át enged másnak meg ,csináljak amit akarok". Sajnos nem tudtam meg győzni h jöjjön le mondtam neki, h majd egész nap az ágyban leszünk és majd "jól el leszünk " nem ő közölte h az egész nem érdekli most már. Én azt gondoltam h a fiúk mindig készek arra ,h még akár egy teljesen vad idegennel is lefeküdjenek.Ez most akkor nem igaz vagy velem van a baj hiszen most már engem sem kell győzködnie több mint fél év után belementem. Mit rontottam el?
2010. jún. 25. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja mert te szivatad egy fél évig ,öszenvedett s most eszt ügyesen visza kapod rendje modja szerint.
2010. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a sráccal, aki ilyen bunkón tudd viselkedni az nem érdemel meg téged. Nem tudom, mert nem írtad hogy ez az első e neked, de ha igen, akkor meg méginkább felejtsd el a srácot. Ne nyaggatásra tedd meg, hanem ha tényleg úgy érzed , hogy szereted. Ha rám hallgatsz keresel egy közelebb élő, kedvesebb és figyelmesebb srácot.. Sok sikert! ;)
2010. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne "kavarogj" annyit. Tudod, a srácok is megunják néha a felesleges köröket.

Az sincs kizárva, hogy csak elég neki a tudat, hogy meglehetnél neki. Palira vett.

2010. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szeret! És ne is keresd ha ő ezért hagyott el!

Az én párom 8 hónapot várt rám, és 3 éve együtt vagyunk, most költözünk össze, és igen biztos volt rossz napja emiatt..

De ha valaki kell tudsz várni...

Ő meg nem szeretett téged igazán, ne hibáztasd magad! Ha valakinek ezért nem kellesz az az ő baja:)


20/L

2010. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fél évig kavarogtál? nem jártatok? akkor most mi is van?

itt semmi szó nincs szeretetről, hisz nem jártatok, csak a szexről beszéltetek. ennyi.

2010. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!