Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
Barátom táskájába találtam gumit,hogy azt hord magánál.De mikor rákérdeztem minek viszi magával ha nem csal meg azt mondta ,hogy az még akkori mikor énis vele voltam.Az ország másik felébe dolgozik és énis elmentem vele egyszer.szerintetek az maradhatott tényleg bent vagy megcsalt?
2010. jún. 25. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy egy férfi nem hord magával gumit!Lehet hogy megcsal,ezt csak ő tudja...
2010. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt nem lehet így kategorikusan kijelenteni,hogy megcsalt.De felmerül a kérdés,hogy ti mivel védekeztek és ha nem azzal,akkor elég gyanús lehet.

Egy táskát azért mégis kiszoktunk pakolni,kimosni,stb...Lehet,hogy rossz úton jár,de lehet tényleg csak a véletlen műve...neked kell érezned

2010. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom.ugy érzem hogy megcsalt de állitja hogy nem:S nem tudom.
2010. jún. 25. 16:15
 4/14 anonim válasza:
100%

Szerintem h mindig van nála óvszer nem feltétlenül jelenti azt h megcsal nálam is van és nem csalom a barátnőmet!

de ha mégis megcsal annak vannak más jelei is ezek után kéne utánanézned szerintem!

2010. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Milyen jelekre gondolsz? Ha vele vagyok akkor is csak gépezik,tv-t néz nem figyel arra amit mondok neki csak ha már 3 szor rászoltam:S meg egyre többször veszünk össze kis hü.yeségeken amiket ö kezd el.majdnem minden nap.
2010. jún. 25. 16:21
 6/14 anonim ***** válasza:

16:13 vagyok!


Szerintem hallgass a megérzéseidre!Általában többet tudnak,nálunk.Persze,te tudod,hogy milyen úgy amúgy a kapcsolatotok.

2010. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Néha jo Néha a pokolba kivánom. Néha vele akarom leélni az életem,néha szakitanék mert nem birom már:S
2010. jún. 25. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát igen,így biztos nehéz.

Nekem 2 hónapja van új barátom,egy elég hosszú kapcsolat után és néha én is ezt érzem.Hogy annyira szeretem,néha meg rendesen utálom!:D DE a 4,5 évig tartó kapcsolatomban soha nem szerettem így,mint most 2 hónap után.

Szerintem,ha van bizalom,akkor minden oké.Ha nincs,akkor felesleges az egész,sajnos.

2010. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mi 4 éve vagyunk együtt.Lehet azért nem bizik meg bennem ö se mert azt hiszi hogy az ország másik felén dolgzik akkor megcsalom?mert minden nap irja hogy biztos megcsalom.meg hogy ne csaljam meg.de ha megkérdezem tőle hogy bízik e bennem meg szeret-e azt mondja hogy igen.Ugyhogy nem értem:S
2010. jún. 25. 16:41
 10/14 anonim ***** válasza:

De milyen rossz úgy élni,hogy a másik állandóan azt írja,hogy "te biztos megcsalsz".És még hozzá nagyon távol is éltek egymástól.:S

Nem tisztem ítélkezni mások kapcsolata felett,de nem lehet,hogy mindössze a megszokás tart össze benneteket.Sajnos van ilyen.Én is ezért szakítottam és most olyan hullámvölgyeket és hegyeket élek át,amiről eddig nem is tudtam,hogy létezik.:)

Néha jobb elengedni a másikat és valami újat keresni..

2010. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!