Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, kérlek segítsetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kérlek segítsetek, nagyon fontos, mi lenne jó?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy van egy kapcsolatom már jó ideje és a barátom egyre bunkóbb velem,nem bánt,meg semmi,de kedvtelen,nem foglalkozik velem eleget,nincs erőm elhagyni,nem tudom mit tegyek,hogy próbálhatnám helyre hozni?Nagyon szeretem,már a menyasszonya vagyok egy ideje,de én ezt így nem tudom csinálni,mit tegyek,hogy rájöjjön,hogy elveszíthet?Féltékenység,stb kizárva!!Kérlek segítsetek!
2010. jún. 25. 14:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Telljesen magamba fordultam miatta,nem tudom mikor nevettem utoljára igazán boldogan :(
2010. jún. 25. 14:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két járható út van. Vagy meg tudod beszélni vele és javul a helyzet, vagy elhagyod. A harmadik, a járhatatlan út: mellette maradsz és elviseled. Más lehetőséged nincs.
2010. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Halkan jegyzem meg, hogy ha bunkó veled, akkor nem szeret. Miért akarsz olyan mellett maradni aki nem szeret?
2010. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szeret ezt tudom,nem úgy bunkó velem,csak nem törődik eleget velem,és ha szólok miatta,akkor van kiakadva,hogy pedig törődik velem,meg megint mi bajom...stb
2010. jún. 25. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb ha beszélnél vele erről(más hogy nem igen lehet),de akkor ha csak 2en vagytok,jó kedvében van vagy legalább nem rosszban,nincs semmi dolga.ülj le mellé fogd meg a kezét és mesélj az érzéseidről pl.:-azon gondolkozta mostanába hogy nekem mindent elmondhatsz amit szeretnél,bármi legyen is az!

-nincs mit elmondanom neked...

-csak azért mondom mert mostanában úgy érzem mintha nem törődnél velem annyira mint máskor...arra gondolok:(mondod amit észre vettél)Te észre vetted ezt?

-nem ...

kb.ennyi

2010. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magadra felhívni a figyelmét, olymódon, hogy rájöjjön, el tud téged veszíteni. Ha ez fennáll, és nem törődik ezzel, semmibe veszi, hogy lehet, hogy elhagyod, és semmit nem reagál, akkor érdemes lenne átgondolnod, mit kellene tenned. Ne menj oda hozzá, hogy: "ezt mondták a neten, ezért most elhagylak". Inkább próbálj több időt a barátnőiddel lenni, és keveset vele. Nehéz lesz, de észre fogja venni a hiányodat, és ha minden rendben megy, lépni fog.
2010. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!