Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? Ne erőltessem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Ne erőltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy sárc akiért odavagyok,nagyon jó barátom,nagyon sokat beszélgetünk éjszakákon át,mindig beszámol az uj barátnőiről,szerelmeiről,én végighallgatom ,mint egy rendes barát,de közben szörnyen érzem magam :( Van esélyem? vagy már átkerültem véglegesen a ,,barátzónába,, Ne kockáztassam a barátságunkat?
2010. jún. 25. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk sokkal nyitottabbak ebben a kérdésben, mint a lányok. Mármint, hogy barátságból lehet kapcsolat is. Próbáld humorosan felhozni a dolgot, hátha kap rá, aztán ha nem, akkor legrosszabb esetben is barátok maradhattok.
2010. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm hát én ugyanígy vagyok csak én 20/F vagyok és ő meg 20/L

Legegyszerűbb, hogy vagy rákérdezel hogy mi lenne ha... vagy pedig találkoztok személyesen és akkor közeledsz hozzá és akkor nem kell mondani semmit hátát simized aztán az arcát(én is ugyan ezt tervezem az én lány barátommal csak nehéz összehozni azt a személyes talit :)) ha hagyja akkor okés ha nem akkor hagyd a fenébe és mint barát is hagyd mert akkor sosem lépsz túl rajta.

Remélem tudtam segíteni!

2010. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek én is így kezdtem a párommal. Ő volt a legjobb barátom. Mindíg nekem mondta el ha valami baj volt. Én is végighallgattam a bartnőiről szóló sztorikat és amikor szakított valamelyikükkel akkor azt is nekem mondta el. Én vígasztaltam meg stb és atán egyszer csak hirtelen elmodta hogy mit érez irántam és azóta is együtt vagyunk. Szóval csak türelem és remélem neked is happy lesz a vége!!
2010. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ha felhozom a dolgot,és koppanok,utána nem lesz nagyon kínos? :/
2010. jún. 26. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!