Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyetemen kialakult kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen kialakult kapcsolatok tartósabbak?

Figyelt kérdés
A véleményeteket, tapasztalataitokat szeretném kérni.
2010. jún. 25. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem egyetemen kialakult kapcsolatok: átlagosan 4-5 dugás;

Egyetemen kialakult kapcsolatok: átlagosan 10-12 dugás;


Ergó igen, hosszabbak és tartósabbak :D

2010. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
madja akövetkező válaszoló elmondja mert őőőő a bölcs yodamester
2010. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. De nem azért mert 2x annyi ideig tart hanem mert 2x annyiszor d*gnak szóval nyomasd meg magad és lelép a csávó
2010. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

10:59 vagyok. Előttem szólónak teljes mértékben igaza van.


Köszi tessó (L)

2010. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha nem kerülne be annyi bájgunár meg csitri a nekik fenntartott limlom egyetemekre, akkor nem lehetne azt mondogatni, hogy mennyit dugnak az egyetemisták! A húzós szakokon szinte csak fiuk vannak, és azért aki oda bejut az nem volt casanova kiskorában, tehát egyetemen már nem fogja megtanulni a csábitás mesterségét.kockaország.
2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Tapasztalat: erősen ember/ egyén függő.

Ha nincs érzelmi alap, meg megy az eksön rögtön, akkor az olyan is. És van még egy titok :D:D:D

2010. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ees mi az a titok, utolso? :) :P
2010. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem egy olyat tudok, akik egyetemen jöttek össze, ma boldog házasok, és boldog szülők.


Én is az egyetemen ismertem meg a párom. Ez 2,5 éve volt, és 2 éve jöttünk össze és azóta is együtt vagyunk:) (és nem szexszel kezdődött)

2010. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
már nem azért, de akik (fiuk) egyetemen kezdenek el csajozni, tehát tök alap tudatlan szerencsétlen kezdö módon, azoknak hol van még a házasság!?!!?!?! még odáig sem jutnak el az egyetem végéég, hogy lekapjanak egy random csajt, nem méghogy csábitsanak.kivételt képeznek a jóképü uraságok, akiket ugyis felcsippenti egy tüzröl pattant, karbantartást igénylö leány.
2010. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én hallottam valamit a titokról.


Vonjátok be Istent is, így egyből nem önző szeretet lesz.

2010. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!