Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Milyen pasi kell nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen pasi kell nektek?

Figyelt kérdés
külső-belső.
2010. jún. 25. 09:48
1 2
 11/13 Beatrix17 ***** válasza:
Ha ez vigasztal,én is 26 vagyok-és nő!Kb.1éve találtam meg azt,akire mindig is vágytam!Előtte egy4éves kapcsolatom volt,amiben csak adtam,adtam,és adtam,de szinte semmit nem kaptam cserébe.Ő előtte egy 6éves kapcsolatom volt,kisebb nagyobb szünetekkel,amikben azért ismerkedtem az ellenkező nem tagjaival,de semmi komoly!Szóval a lényeg!Hülyén hangzik,de amiben most vagy,az egy tanulási szakasz!!Hogy megismerd önmagad,rájöjj,mire van szükséged,mire nem,és amikor nem várod,megjön az a Nő,akire vágytál!!Én is azt hittem,hogy nekem már csak olyan kapcsolat jut,amiben csak én adok,kihasználnak,visszaélnek az érzéseimmel,de nem!!Megvan,akit akartam!!
2010. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megismerkednek veled, irj privit
2010. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nincs rendes, ne keresd. az van ami van, abból kell választani.
2010. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!