Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Milyen pasi kell nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen pasi kell nektek?

Figyelt kérdés
külső-belső.
2010. jún. 25. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem olyan amilyen most van:P.
2010. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Romantikus, művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és sosem unatkozok mellette, mindig új ötletei vannak és meg tud lepni mindig vmi új dologgal(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehet vele beszélni és együtt örülni minden percnek
2010. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az lehet baj ha túl kedves, túl rendes vagyok? mert érdekes de ha tahó vagyok akkor sikeresebb vagyok. a baj csak az hogy erőltetnem, megjátszanom kell h bunkó vagyok. ha jófej vagyok nincs esélyem. miért?
2010. jún. 25. 09:59
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

azért mert, idézem:

"A NŐK MIND BÜDÖS ROHADÉK, ALJAS, SZEMÉTLÁDA, FA**ZOPÓ, RETKES KU*VÁK!


Nincs már kívétel, mind szopadék ge*ik vagytok!"

és az a fájdalmas igazság, hogy ez az Igazság. lehet ordenáré módon fogalmazták meg, de így van sajnos.

2010. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Beatrix17 ***** válasza:

Ha őszinte kapcsolatot akarsz,minek játszod meg magad??

Nálam a férfias férfiak jönnek be!Olyan,aki kicsit erősebb személyiség,mint én!Aki határozott,megbizható,van humora,van agya,aki mellett Nő lehetek!Vad,szenvedélyes,de ugyanakkor képes a gyengédségre is!Az enyém kissé bunkó-de nem velem:)!Ezt szeretem

2010. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
minek? mert ha normális,kedves, rendes vagyok akkor még kiis nevetnek. szeretném tudni hogy is boldogulhatok. nekem már mindegy milyen vagyok. de egyre inkább ugy tünik hogy az a normális ha nem vagyok kedves, nemvagyok jófej.
2010. jún. 25. 10:29
 7/13 Beatrix17 ***** válasza:
Hány éves is vagy?Arra nem gondoltál,hogy nem jó helyen keresgélsz?Nem minden nő ócska,5forintos q.rva!!Az tény,hogy nagyon el van korcsosulva a világ,de mindenkinek megvan a párja valahol!
2010. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
26 vagyok. rengeteget csalódtam.rendes vagyok. kedves. és csak kihasználnak, megaláznak. ha van rendes csaj is akkor hol? tudom hogy nemvagyok jópasi de attol még lehetnék én is boldog. csak 1x. egy kicsit legalább. mindig csak adok.. vissza meg fájdalmat, megalázást, bánatot kapok.
2010. jún. 25. 11:09
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

szerintem minden nőnek más az ideálja olyan hogy konkrétan a nőknek/csajoknak int csoport 1 féle tetszen nem hinném

biztos van olyan is aki téged szeretne

2010. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
olyan aki agyba-főbe szivatja őket, kihasználja, jól átkúrja a palánkon, de mindezek mellett azért jóképű
2010. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!