Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza őt?

Figyelt kérdés
Régóta jártam ey lánnyal,minden szép és jó volt,aztán az eggyik nap azt mondta hogy már nem szeret és hogy nem akar velem lenni.Ezelőtt mindig minden nap elmondta hogy mennyire szeret,és hogy nem akar elveszíteni és hasonlók...nemtudom miért döntött így,de hiányzik,és vissza akarom őt kapni...hogyan?
2010. jún. 25. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, akkor több, mint valószínű, hogy nem fogod tudni visszahódítani. Fogadd el, mást nem tehetsz.
2010. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha o ugy dontott, hogy mar nem szeret akkor hagyd hogy eljen, ne akard magad raeroszakolni, ha valakit szeretunk, elfogadjuk a donteset es elengedjuk, neked sem lenne jo egy egyoldalu kapcsolat
2010. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanebeb vagyok sajnos.
2010. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ..ha már azt mondta neked,hogy nem szeret,akkor ott nincs mit tenni. Erőltetni semmit nem lehet..és az egy kapcsolatban nem is jó ha erőltetnek vmit:/(főleg a szerelmet)
2010. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fke ***** válasza:

akkor

a: nem ment minden olyan jól mint gondolod

b: hazudott neked, mikor azt mondta szeret

c: talált valaki "jobbat"


ne akard visszazerezni

keress másikat

2010. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,tudom én is hogy el kellene felejtenem őt,de nem nagyon megy,sajnos....
2010. jún. 25. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
már hogy a viharba ne menne! ne mondj már ilyet,ha meg sem próbálod elfelejteni nem is fog menni. Az idő begyógyít mindent,főleg ha próbálsz más lányokkal is foglalkozni.(sztm)
2010. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igazuk van a fentieknek, semmiképp sem kell erőltetni a dolgot... egy kapcsolathoz ugye 2 ember kell, túl akarásnak pedig nyögés a vége.. :)

Ha nem bírsz magaddal, próbálkozhatsz nála, hátha van még esélyed, de semmiképp ne lógj rajta. Engedd el. Az élet megy tovább :)

Biztos fiatal vagy, és még sok ilyen helyzeted lesz, meg kell tanulnod kezelni a helyzeteket.

Ha egyedül nem megy, kérj segítséget szüleidtől, vagy jóbarátaidtól.. ;)

2010. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok...azóta történt megint egy dolog,csütörtökön szakít velem,pénteken ki jön aztán velem van,minden olyan jó...hazakisérem aztán elküld...
2010. jún. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!