Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nem volt barátnőm pedig nagyon sokat próbálkoztam (osztálytársak, iskola, ,msn, facebook, edzőterem, kocsmák, bulik) ,de senkivel sem sikerült volt akivel több hétig ilyen ismerkedős kapcsolatba voltam ,de mikor elhívtam valahova nem jött senki. Pedig nem nézek ki rosszul, bármiről tudok beszélni viszont nincs semmi pénzem, kocsim sincs.
2010. jún. 25. 00:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

értem volt ilyen is, hogy mondom a lánynak hogy hol voltam de ha ő itt lett volna ilyen jó lett volna stb.

akivel interneten tartom a kapcsolatot akkor mindig kérdezem hogy pl hétvégén hova megy hogy hátha találkozunk.

2010. jún. 25. 01:11
 22/26 anonim ***** válasza:

Nehéz így elmondani...

[link]

2010. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ez a pua cucc túl mesterkélt, nem elég spontán, túl tervszerű. figyelj. ott a lány. tetszik? akkor ezt mutasd ki, első pillanattól fogva, azaz nyomulj, na persze nem azt mondom, hogy szaggasd le a ruháját, meg ilyesmi, de mikor például mesélsz neki egy viccet, vagy ilyesmi, érintsd meg, meg hasonlók.
2010. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg az a gond hogy 14-15 éves kislányokkal kezdesz.. mért nem keresgélsz 17től felfelé?
2010. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Meg ne haragudj, de egy 18 éves fiú, RÉGEN sokat bókolt, ma meg már ráuntál?Hány évesen kezdted a bókolgatást, 10 évesen? És mit mondasz, ha bókolni akarsz? Minek dohányzol 14 évesen? XD Egyébként is mit vársz egy 13-14 éves kislánytól akiknek még csak akkor kezdődik a menzesze?

És tényleg mindenféle más helyen is megfordultál már? Én 26 éves nő vagyok és a világnak még az egy tized részét sem láttam... nagyon ügyes vagy ha neked már sikerült!

Amúgy van egy 19 éves lány ismerősöm, akinek mindegyj, kivel jönne össze csak fiú legyen!Itt van a szomszédban, Skóciában, ugorj át holnap!XD

2010. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Connor Mcleod vagyok a Mcleod Klánból és az előbb említett hölgy a menyasszonyom,uh ne gyere Skóciába:).
2010. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!