Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nem volt barátnőm pedig nagyon sokat próbálkoztam (osztálytársak, iskola, ,msn, facebook, edzőterem, kocsmák, bulik) ,de senkivel sem sikerült volt akivel több hétig ilyen ismerkedős kapcsolatba voltam ,de mikor elhívtam valahova nem jött senki. Pedig nem nézek ki rosszul, bármiről tudok beszélni viszont nincs semmi pénzem, kocsim sincs.
2010. jún. 25. 00:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
egy bulin megismerkedtem több lánnyal. Itt van egy pl ültünk az asztalnál ő mellettem ült bemutatkoztam stb. elég késő volt aztán kérdeztem h miért csak most jöttek (egy szülinapon voltak) aztán kiderült hogy ugyanabba suliba járunk. Akkor én is ittam, mondtam nekik h 14-15 évesen minek cigiznek. Aztán egy páran ő is ottvolt elindultunk egy másik helyre végül csak 3an maradtunk én ő + egy harmadik lány zárva volt a hely leültünk egy padra dumálni aztán, hazamentek együt aldutak, és akkor mondtam h semmi köszönés (puszi vagy valami?) és erre jött egy -szia
2010. jún. 25. 00:49
 12/26 anonim ***** válasza:
az se mind1 ám hogy miről beszélgetsz velük:)
2010. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Aztán felvettem msn-re: ott beszéltünk, később haverokkal voltunk sörözni és találkoztunk vele + pár bnőjével együtt mentünk egy helyre ahol aztán találkoztam haverokkal és később már nem tudom hova lett a csaj.
2010. jún. 25. 00:52
 14/26 A kérdező kommentje:
de igazából azzal van a baj h ha pl. írok rá nem azonnal ír vissza meg ő sose ír rám ugyhogy mostmár nem is erőltetem.
2010. jún. 25. 00:52
 15/26 anonim ***** válasza:
bókolni szoktál? kacérkodni? pimaszkodni? néhány huncut megjegyzést?
2010. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
igazából az a gond, hogy beszélgetsz, szerintem, és nem udvarolsz... sok srácnál vettem ezt észre, haverkodni akar, de úgy a lány csak havernak fog tartan.
2010. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
régen sokat bókoltam, de mostmár nem annyira
2010. jún. 25. 00:57
 18/26 A kérdező kommentje:
utolsó ezt részleteznéd? kiváncsivá tettél
2010. jún. 25. 00:58
 19/26 anonim ***** válasza:

Uh,a cigis beszólás erős volt.Inkább tüzet kellet volna adni neki akárhány éves,főleg,ha meg akarod kapni.Az msn-t is feletsd el,az egy lassú lekoptatás.

Ítélkeztél felette jogosan sértődött meg.Nem kell erőltetni a véleményed előttük.

Tanúlj Dopemantól-Szemedbe mondom Cica,magamban úgy hívlak,te kis szopadék kúrv@.-

2010. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
kicsit kifejtem... szóval, hogy haverkodnak, beszélnek mindenről, de nem nyomulnak, tehát, bármiről beszélgetsz, próbáld belevonni őt, és milyen jó lenne, ha vele, vagy mennyivel másabb lenne, ha vele, vagy fogadjunk, hogy ha ez veled történne, akkor én is élvezném, mert.. nehéz ezt így elmondani... a lényeg, hogy lehet beszélgetni, csak legyen benne ő is, és pozitívan.
2010. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!