Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem miért nem sikerül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem sikerül? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Volt egy srác a suliba, akivel szemeztünk meg direkt nekem jött, meg ilyenek. Aztán felvettem msn-re, de csak egyszer beszéltünk, mi van ha letiltott? (és ha igen honnan tudhatnám meg?) Utána még mindig nézett meg rólam beszélt a haverjával, de mégse tett semmit. Én mertem odamenni hozzá, mert mindig sok csinos csaj vette körül:\'( Azóta elballagott és nem találkoztunk, de myvipen elég sokszor nézi az adatlapomat, meg ilyenek. De az van neki kiírva, hogy kapcsoltaban:S (de, ha barátnője van miért velem foglalkozik? Amikor együtt volt az elöző barátnőjével, akkor is állandóan arra voltak amerre én, és csokolozás közben engem nézett...) Ezt már nem értem, és úgy érzem, hogy én vagyok ilyen béna, már nem tudom, h mit tegyek:( Nagyon szeretnék vele megismerkedni:D Mit kéne tennem, felejtsem el a srácot? Vagy mit tegyek, hogy összeismerkedjünk? Lécci segítsetek:D
2009. okt. 8. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ezt a szemezgetést megcsinékja a mostani barátnőjévl, veled is megtenné. szerintem hagyd.
2009. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
inkáb csak beképzeled hogy néz és téged akar meg körülötted van direkt. Ha akarna valamit akkor lehetett volna szóval nem akar semmit tőled. Meg ha sok csaj veszi körül akkor nyilván jól néz ki és neked is csak azért kellene. Erről a felvettem msn re tipusú kapcsolatoktól meg az ideg kiver.
2009. okt. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!