Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül? Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és eddig nem volt komoly kapcsolatom, pedig próbálkozok becsülettel. 190 cm vagyok, barna haj,barna szem, sportos alkat, 70 kg. Egyetemre járok, szeretek bulizni, hetente általában 1 minimum beesik. Szeretek olvasni, zenét hallgatni, érdekelnek a tudományok, a történelem, hadászat, politika, művészetek, stb.Egy kicsit ,,különcebb" hobbim van: szavadidőmben könyveket írok:P

Az ismerőseim, barátaim szerint jóképű vagyok, humoros, jól lehet velem dumálni, van véleményem a dolgokról. De mégsem volt még komoly kapcsolatom. Nem vagyok tapló a nőkkel, nem vagyok paraszt(néha azt mondják,épp ez a baj:S) És tényleg ezt látni szinte mindenhol, hogy a bunkóknak tökjó nőik vannak, sőt ami még érdekesebb,néha szép és okos csajaik vannak,és nekik mégis a bunkók kellenek...

Szerintetek milyenek a tulajdonságaim? Miért nem sikerül komolyabb kapcsolatot kialakítanom? Lassan kezdem azt hinni,nem kellek senkinek...

Normális válaszokat kérnék! Előre is köszi!


2011. febr. 12. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ebbe benne van a válasz is. a bunkó a kulcs szó. nem általánosítok, így azt írom h a legtöbb nőnek a bunkók kellenek. van erre egy példa az osztályomban is. tényleg jól hangzik ha így felsorolod a jó tulajdonságaidat, de nem vagy elég "izgalmas" a lányoknak
2011. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Romlott a világ:S:S...Köszi a választ!
2011. febr. 12. 16:39
 3/27 anonim ***** válasza:

:)

Ne add, fel, majd a sors meghozza. Hidd el rengeteg lány ilyen pasira bukik, mint te! =)

2011. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. A leírtak alapján nekem bejönnél. Melyik egyetemre jársz?
2011. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Aztán a végén mégis a taplók lesznek a befutók:( De köszi a biztatást!
2011. febr. 12. 16:41
 6/27 anonim válasza:
szerintem egy tök normális srác lehetsz. majd úgyis rád talál a szerelem amikor nem is számítasz rá. azok a bunkó pasik akiknek normális barátnőjük van, ők nincsenek együtt pár hónapnál tovább egy csajjal sem,mert a lányok rájönnek h nem kell nekik ilyen pasi.
2011. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

nekem izgalmasnak tűnsz ;)

22/L


((utolsó: vagy nem is normálisak azok a lányok, csak annak tűnnek))

2011. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszi a választ!


Utolsó előtti: Miért érdekel?:)

2011. febr. 12. 16:50
 9/27 A kérdező kommentje:
16:50: Pontosan mit értesz az izgalmas alatt?:D
2011. febr. 12. 16:52
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is elfogadható, sőt, ilyesmi kéne nekem is. Ha nem iszol és cigizel sokat, akkor még inkább főnyeremény, a széles érdeklődési kör pedig sokszorosan jó, és az olvasás is.:)

19/L

2011. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!