Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül? Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és eddig nem volt komoly kapcsolatom, pedig próbálkozok becsülettel. 190 cm vagyok, barna haj,barna szem, sportos alkat, 70 kg. Egyetemre járok, szeretek bulizni, hetente általában 1 minimum beesik. Szeretek olvasni, zenét hallgatni, érdekelnek a tudományok, a történelem, hadászat, politika, művészetek, stb.Egy kicsit ,,különcebb" hobbim van: szavadidőmben könyveket írok:P

Az ismerőseim, barátaim szerint jóképű vagyok, humoros, jól lehet velem dumálni, van véleményem a dolgokról. De mégsem volt még komoly kapcsolatom. Nem vagyok tapló a nőkkel, nem vagyok paraszt(néha azt mondják,épp ez a baj:S) És tényleg ezt látni szinte mindenhol, hogy a bunkóknak tökjó nőik vannak, sőt ami még érdekesebb,néha szép és okos csajaik vannak,és nekik mégis a bunkók kellenek...

Szerintetek milyenek a tulajdonságaim? Miért nem sikerül komolyabb kapcsolatot kialakítanom? Lassan kezdem azt hinni,nem kellek senkinek...

Normális válaszokat kérnék! Előre is köszi!


2011. febr. 12. 16:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Az alkohol kulturált formában előfordul, a cigit meg meghagyom másoknak:)
2011. febr. 12. 16:57
 12/27 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a bunkóknak "tök jó" nőik vannak,de te értékeset fogsz találni magadnak.
2011. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
ne a bulikon keresd a neked való lányt. a hobbid, érdeklődésed (hadászat, stb) kapcsán kéne lányt találnod. ne olyat keress, akinek kinn van a hasa, a melle, a feneke. mert ez a réteg a bunkókat keresi. normálisan felöltözött, nem plázacica módon kinyalt lányt keress, akivel azonos az érdeklődésetek. menni fog az!
2011. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Próbálkozok én tényleg, és nem csak a bulikon...nem is ilyen helyeken akarok komolyabb kapcsolatra párt találni. Persze nem vagyok fából(egy múltkori buliban is volt csók egy csajjal) de éppen azt hangsúlyoztam ki,hogy tényleg komoly,értékes társra vágyok, és az nem akar összejönni:S
2011. febr. 12. 17:02
 15/27 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi vagyok. :)
2011. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mail-be leérdeklődheted:)
2011. febr. 12. 17:16
 17/27 .Daniel. ***** válasza:

Sok a r*banc...Nagy kincs manapság a normális csaj:) Inkább az a baj velük hogy mindegyik nagylány akar lenni és önző mert tárgyként kezelik a pasijukat. Ez így elfogadható is lenne számomra viszont én azt tartom gáznak hogy ők közben azt hiszik és kifogásokat keresnek annak igazolására hogy ők "normálisak":)

Ne add fel!Maradj ilyen mert hidd el nem most de a felnőtt, komoly, érett nők dögleni fognak az ilyen srácokért:)

2011. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi! Feltett szándékom:)
2011. febr. 12. 17:20
 19/27 anonim ***** válasza:

így elsőre azt mondanám, hogy te olyan "rendes" pali lehetsz, na pont ez a baj. a veled egyidős nők többségének egy beképzelt, önbizalomtúltengéses én vagyok mr. tökéletes pedig egy semmirekellő link alak vagyok kell. azt mondják, hogy rendes pasit szeretnének, de mégis egy fa*szfejet akarnak! az ilyeneket úgy lehet felismerni, hogy közösségi oldalakon életművésznek titulálják magukat, rengeteg ismerősük van, és biztosan van egy olyan képük amin egy szórakozóhelyen vannak totál bekészülten. független attól, hogy főiskolára, egyetemre vagy akár apácazárdába járnak, mindegy. persze vannak kivételek akik a pont olyanokra buknak mint amilyen te vagy, ők szeretik a böngészni a gyakori kérdéseket, így lesznek páran akiknek a leírtak alapján szimpatikus leszel. na velük sosem fogsz találkozni :)

aztán eltelik x idő, mire 30-35 leszel, normális egzisztenciával, amolyan családapának való, na akkor majd bőven lesz rád igény. addigra a sok kis ku*rva már kiéli magát, átba*sszák, megalázzák, kihasználják őket számtalanszor. esetleg már lesz egy gyerekük is, persze normális állás és egzisztencia nélkül, ekkor már akár verekednének is érted. amíg x sza* alak nem törli beléjük a lábát addig esélytelen vagy az átlagnál. bocs

23f

2011. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Uccsó: Teljesen igazad van...azért tényleg tök gáz,hogy a legtöbb nőnek ez kell...mindegy, én próbálok ,,ember maradni az embertelenségben"- sorry, ha nagyképűnek tűnt:P
2011. febr. 12. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!