Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehetek még szerelmes?

Figyelt kérdés
Találkozunk majdnem minden nap.(munkatárs) Csók volt a legtöbb, ameddig eljutottunk. Én a legelején éreztem egy kis bizsergést, de mára már ez is elmúlt. Kedvelem nagyon, ez tény. De szerelmes lehetek én belé valaha, ha eddig nem voltam?? Kb. fél éve ismerem, de szorosabbá 1-2 hónapja vált a kapcsolatunk!
2010. jún. 24. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
minden lehetséges.
2010. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Meglátni és megszeretni"

Nem tudom, nálam úgy van, hogy már elsőre megfog valami a másikban és kb egy hónap után már totál belé vagyok esve. Hát, persze szerintem lehet azért, nem tudom. Várj még egy kicsit, még beleszerethetsz szerintem.

2010. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak mert én is úgy gondoltam, hogy ha eddig nem ment, ezután se fog... Persze van ami megfogott benne, de ez még nem szerelem! Ennyi idő elteltével már lángolnom kéne a szerelemtől :)
2010. jún. 24. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
én a páromat 3éve ismerem és egy éve kezdtünk járni azelőtt egyáltalán nem néztünk úgy egymásra mint férfi és nő...aztán egy közös buli összehozoztt minket ahol éreztük ez kicsit több mint puszta barátság azóta is együtt vagyunk picit több mint egy éve
2010. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!