Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tennem? Hosszú lesz bocsi.

Figyelt kérdés
Barátom szülinapi buliján náluk nagyon berúgtam...de nem szándékoztam,komolyan.így alakult sajnos :( aztán ők mentek még discoba,most az esik neki rosszul hogy nem bírta volna ki addig,hogy el tudjak vele menni.az anyukája is elég csúnyán vélekedik most rólam,meg az a legnagyobb problémája,hogy hajnalban,amikor hazajöttek a barátomék,lementem egy bugyiban meg egy felsőben,és nem is zavart hogy ott van a barátom haverja,meg hogy akkor nem segítettünk elpakolni.hát azt se tudtam hol vagyok,máskor meg főzni is szoktam náluk,meg rengeteget segítek.most mit tegyek?
2010. jún. 24. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyj egy kis időt, főleg a maminak, hogy megnyugodjon. Majd történik valami érdekesebb és elfelejti:D Amúgy ha már megbékélt nagyjából, egy bocsánatot kinyöghetnél, elmondhatnád, hogy szégyelled magad, jó ha azt látja, hogy magbántad. A pasidat meg nem értem, ha egyszer rosszul voltál, be voltál rúgva, hogy mentél volna discoba? Inkább ő is maradt volna veled, és elmentetek volna máskor...
2010. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ott volt mindenki,meg haverok más városból,igaza volt hogy elment,így volt betervezve,mondtam hogy menjen nyugodtan.komolyan ekkora probléma hogy bugyi volt rajtam,mikor azt se tudtam hol vagyok...egy rokoncsajszi meg törölközőben volt reggel végig..nah istenem.meg nem bírtam takarítani még hajnalban...de reggel meg annyit takarítottam basszus...
2010. jún. 24. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj az egy rokon csajszi. De te úgymond a feleség jelölt vagy. És hát valóban nem szép dolog anyós, és mások előtt egy szál bugyiban flangálni, és halálrészegre inni magad sem szép dolog, ezt be kell látni. A békesség kedvéért én bocsánatot kérnék, és esetleg a pasidnak is mondhatsz annyit, hogy sajnálod, hogy így alakult.
2010. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudod hányszor megtettem?ezerszer mondtam h sajnálom,nem így szerettem volna.és másnap mindent elkövettem h ne legyek annyira szar.komolyan kitakarítottam mindent.náluk még talán többet segítek néha mint itthon,és egy alkalmat képes szóvá tenni.
2010. jún. 24. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mami kicsit maradi. Ne törődj vele majd megbékél.
2010. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Fogalmazás 1-es alá alá!!!!! Ülj le kislányom!


2. Sz@rd már le hogy mit mond az anyja! Egy fiatal csaj bugyiban egyáltalán nem hátborzongató látvány, és úgyis látott már mindenki olyant! Mi a francért szégyelnéd magad. Talán ha pucéron mentél volna akkor lehetett volna néhány szavuk, de az sem sok!


3. Ha ők lesz@rják a te problémádat (kómás voltál) akkor te is megteheted ezt az ő nemtetszésükkel!



Úgy beszélsz minderről, mintha úgy tekintenének rád mint egy köztörvényes bűnözőre!


Az ilyenekkel vagy szakítsd meg a kapcsolatot, vagy tegyél a véleményükre nagy ívben! Szerintem semmi olyasmit nem tettél amiért ekkora sértődöttséget érdemelnél!!! Se pedig rosszallást!

2010. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem az anyukáját,csak ez most elég érdekes h ennyiért elítél.
2010. jún. 25. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozz reálisan!


Attól hogy szereted, meg hogy ő egy felnőtt, még tévedhet és lehet lelkileg néha sekélyes és meggondolatlan!


Ne az ő gondolataidban élő tekintélye alapján ítéld meg a bűnödet!!! Ítélj objektíven, és ne aggódj!

Afrikában milliók éheznek és sokezer gyereknek mészárolták le és csonkították meg a családtagjait. Te abban a szerencsés helyzetben vagy hogy jelenleg ez a legnagyobb problémád. Túl sokra értékeled ezt az esetet.

Tedd helyre magadban és felejtsd el!

2010. jún. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!