Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtél meg a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok légyszi.
2010. jún. 24. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert soha egy lány sem szólít meg, pedig sokat adok a külsőmre.
2010. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
mióta megszülettem azóta együtt vagyunk. szeretlek Marok Marcsi (L)
2010. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Utolso.. nehogy mar egy lany kelljen megszolitson egy fiut. Inkabb forditva. Isteneeem ...
2010. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22:15-osnek szolt.
2010. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
de a sitten hogy?
2010. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na de én félénk vagyok.
2010. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
csaknem 3éve volt.orvotol mentem haza és kicsit bámultam egy csaj ...fenekét.xd. aztán rá 1-2 hétre megtalált vipen,meg msnen.és elhivott sörözni.hozta egyik barátnöjét is.nekem megtetszett és mire elfogyott a 12üveg sör (kb. 40fokos melegben szivoszállal) addigra összejöttem a barátnöjével.azota együtt vagyunk. 22/f
2010. jún. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az egyik haveromnak az osztálytársa. Haverom mondta, hogy van egy osztálytársa, aki hasonlít rám, sok közös tulajdonságunk van, biztos jól ellennénk. Megbeszéltük, hogy suli után találkozunk hármasban és elmegyünk valahova csavarogni. Már az első találkozás előtt felvett msnre, rengeteget beszélgettünk, már akkor is nagyon jól elvoltunk, aztán megvolt a tali is és ott is nagyon jól éreztünk magunkat. Azon a héten lényegében minden napra megvolt beszélve, hogy suli után csavargunk, aztán volt egy tali, amire a haverom nem jött el mert más programja akadt, szóval kettesben voltunk. Sokat beszélgettünk, egész jól megismertük egymást, aztán gyakrabban találkoztunk csak ketten. Egy hónapja találkozgattunk, aztán lebetegedtem, korábban már volt nálam, az egyik buli után hozzám jöttünk aludni vele meg két haverommal, írtam neki smst, hogy nem megyek suliba, úgyhogy ha ő végzett, nyugodtan jöjjön át hozzám (meg volt beszélve aznapra is tali). Úgyhogy átjött, jól elvoltunk, összebújva filmeztünk és mikor indult haza búcsúzóul megcsókolt :) Azóta együtt vagyunk, most voltunk 4 hónaposak :)

17L

2010. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Interneten.. Ő Angliában élt, én itthon. Fél év után eljegyzés, 1 év után házasság, jövő hétre pedig várjuk a babánkat a legnagyobb boldogságban. Sok sikert mindenkinek

26/L

2010. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!