Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemem előtt csalt meg a barátnőm. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Szeretem, nem akarom elveszíteni, de ha van tartásom akkor dobom nem? 6 hónapja járunk.

19/F


2010. jún. 24. 21:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Először csalt meg, 17 éves.
2010. jún. 24. 21:29
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha meg tudjátok beszélni, és lenyeli neked, akkor szerintem ne szakíts vele.
2010. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Egyetértek elsővel...
2010. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

beszéljétek meg őszintén. ha "csak" testi megcsalás volt, és érzelmi nem, akkor még esetleg megbocsájthatsz neki, de ha már nem szerelmes beléd, vagy a másik srác iránt (is?!) érez vmit, akkor igen, dobd!

Sok sikert mindenesetre

2010. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hallod szemed előtt... legyen már tartásod. szakíts vele, ha nagyon szeret és hiányolni fogjátok egymást, max vissazfogadod 1 esély kijár mkinek.


de... peopl don't change.


drb23F

2010. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte ha képes volt megcsalni az orrod előtt, ráadásul ennyi idő után, akkor nem szeret igazán. Jobb, ha nem maradsz vele. Úgy nincs értelme, hogy csak Te szereted őt... :( 19/L
2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
dobd ki a pics*ba, rohadt ribanc!
2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ebben van valami... csak nem értem hogy mivel érdemeltem ezt ki.
2010. jún. 24. 21:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert papucs vagy és megteheti.

Ha így folytatod ez minden napos lesz.


Neveld meg!


Mondd meg neki, hogy már nem szereted annyira, mert nem bízol benne, eljátszotta a bizalmadat.

És nem is tudod mit tegyél. Lehet hogy ott kéne hagynod, mert ez így nem okés. Eddig nagyon szeretted, de most ez nagyon rosszul esett neked.


Hajlandó vagy megbocsájtani, de csak azzal a feltétellel, hogy soha többet nem találkozik azzal a sráccal, és senkivel nem fog kavarni. Viszont ha megteszi, akkor gondolkodás nélkül otthagyod.


Kérdezd meg, hogy képes ezt megtenni érted? mert ha nem, azt most mondja meg, és akkor vége.



Hidd el, ott fog sírni, hogy jaj nem akarom hogy otthagyj, nem foglak megcsalni. Tényleg már nem szeretsz? blablabla :)


Erre azt mondod, hogy. Idő kell nekem ehhez hogy feldolgozzam. Most nem szeretlek, de ha látnám hogy normálisan viselkedsz, akkor a tenyeremen hordoználak.



Ez jó szöveg nem?

:)

2010. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Dobd ki a francba!


16/F

2010. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!