Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy csak barátkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már régóta barátom, de mostanában sűrűbben járunk össze mert bekerültem a baráti körébe. Régebben nem is beszélgettünk sokat de mostanában a 8-9 órát is végigbeszélünk telefonon úgy, hogy észre se vesszük. Elvileg megbeszéltük egyszer, hogy csak barátok leszünk, de azóta kicsit változott a kapcsolatunk, legalábbis szerintem. Hazakísér mindig, még úgy is hogy emiatt neki sokkal többet kell sétálnia. Éjszaka 1-2 -ig simán elbeszélgetünk nálam vagy nála. Iszonyú udvarias lett, arról nem is beszélve, hogy 6-7 nem fogadott hívásom van tőle szinte mindig és az sms-ek .... Ha suliban vagyunk (nekem máskor van szünete mint neki) és kimegy mosdóba csak hogy tudjunk beszélni XD L/16-F/17
2010. jún. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem bejössz neki :)

Sok szerencsét ;)

2010. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lvl 60-as paladin még nem Jó tankolásra már írtam! sok spell hiányzik még neki. és a DAMRED-je kicsi.
2010. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommit nem igazán értem, de nem hiszem hogy ez baj XD
2010. jún. 25. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kapcsolatom is hasonló.délután négytől hajnali négyig beszéltünk telefonon mindennap és akkoris csak azért tette le mert én azt mondtam(számlája miatt).fél éve vagyunk együtt.biztos lehetsz benne h nem csak barátkozni akar.:)
2010. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!