Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? "csak barátkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? "csak barátkozni"? L20

Figyelt kérdés
2évig jártam egy fiuval, novemberben szakitottunk. azota nekem volt uj barátom egy honapig és vele is most vége lett. erre az exem akivel 2 évig voltam együtt msot megkeresett. és midnen nap irogat nekem neten is meg smst is, de ő azt modnja h cska joba akar lenni velem. nem értem.tényleg csak a barátom akar lenni? vagy ki szeretne békülni?
2011. jan. 31. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ki szeretne békülni. ha csak jóba akarna lenni max hetente egyszer-kétszer írogatna msn-en stb,de minden nap, és még sms-ek is,kizárt hogy csak jóba akar lenni.. N20
2011. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos ,ha minden nap irogat ,biztos hogy komolyabbat akar ,ha azaklatt mialatt mással jártál nem írt se sms se semmit ,akkor komolyabbra törekszik ,a tbbi rajtad áll ,hogy közelebb engedede !

Ui:ha túl sokáig váratod jelek nélkül ,abba fogja hagyni ,ha olyan típus


F

2011. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. hát az az igazság h rengeteg mindenen átmentünk együtt, és szerintem ő nem igazán tudta feldolgozni a szakitásunkat. nagyon nagyon szerettük egymást. bennem viszont elmultak az érzelmek és é inkább a másik fiuval szeretném helyrehozni. mondjak neki valamit erröl? mert abban h legyünk joban én is benne vagyok, viszont ha ő többet szeretne...
2011. jan. 31. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos ,a férfi is 1 érző lélek ,akárki is mondja hogy :

Ó a fiuk érzéketlenek szal megmondom hogy utálom . duma nem jön be

Nálam pl ha érzékien közli a csaj ,akkor egyszerüen nem tudok rá haragudni

Tehát javaslom ,hogy közöld vele finoman ,hogy érzéseit nem tudod viszonozni ,de azért barátok lehettek !

2011. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eddig 2 exemnek hittem el h csak barátkozni akar, olyan szinten kedves is voltam, válaszoltam, felvettem a telefont, visszaírtam smst, stb... mindig az lett belőle, h én mekkora egy ribanc vagyok h játszom az érzelmeivel, és h ő már azt hitte h újra össze akarok jönni vele... omfg.

Ha ilyen gyakran ír, nála is ez lehet a valószínű, de ki tudja... szerintem időben tisztázd vele a dolgokat, akkor nem lehet baj.

19/N

2011. jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és a legjobb megoldás, ha azzal mutatod meg neki, h mennyire jóban is vagytok, h az aktuális szerelmi problémáidról beszélsz neki :P Ott azonnal kiderül, mit akar, csak számíts rá, h esetleg 2 percen belül letilt msnen és megpróbál majd kitörölni az életéből is...;)
2011. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis ezt montam ,eg yidő után bekulcsolhat rád ,és akkor már késő mindennek ...
2011. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!