Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-22 éves lányok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves lányok! Milyen pasit kerestek?

Figyelt kérdés

Néhány példa,hogy mi érdekelne: szex,szórakozás,komoly kapcsolat,autó,pénz,munkahely,saját lakás,valami hobbi amire felfigyeltek..stb.Hány éves legyen,hogyan viselkedjen,hogyan öltözzön?Milyen legyen a stílusa?


Hülye kérdés,ezt elismerem,de nagyon kíváncsi vagyok a korombeli lányok igényeire és elvárásaira.Talán még tudom is hasznosítani a válaszokban leírtakat.

20/F


2010. jún. 24. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

pénz!


20L

2010. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

pénz

18/L

2010. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
BMW nélkül észre se vesznek (Y)
2010. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pénz, jó kocsi, jó kinézet, nagy bré.
2010. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sport BMW, sok arany, még több pénz...
2010. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
89%

Attól függ, hogy milyen a lány. Nem az számít, hogy a nagy átlag mit vár, hanem az, hogy te milyen nőre vágysz?

Vannak köztük olcsók, igénytelenek, akik könnyen kaphatóak ha anyagilag jól állsz. Vannak, akik nagyon könnyen kaphatóak és semmit nem kell nekik adnod.

És vannak, akikért küzdened kell, de de ha sikerül meghódítani a szívüket, akkor nagyon sok szeretet tudnak neked adni minden szempontból.


Ami női szemmel vonzó: a férfi, aki férfiként viselkedik. Csak így egyszerűen. Határozott, de kedves, van véleménye, van kiállása, a csaj biztonságban érzi magát mellette. És van humora. A nő nőnek érzi magát mellette. Figyelmes, de egyszerre erős is, ha kell.

És ami fontos, mer hódítani! :)

2010. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

én 19éves vagyok.

a barátom 17éves,és sokkal jobban kijövök vele mint egy 20onévessel.nekem nagyon fontos a tökéletes öltözék,és a barátomnak is.ebben is megértjük egymást.igazából nekem a hűség,őszinteség a legfontosabb,valamint az hogy jól érezzem magam vele/mellette.nem is tudom elmagyarázni,mert sokáig barátok voltunk,és nem esett le hogy ő az igazi.félszavakból is értjük egymást,beszélhetek akármilyen rébuszokban,ő akkor is tudja hogy miről hadoválok:) nagyon fontos a kölcsönös bizalom és megértés.valamint nekem számít hogy ne csinálja azt mint az előző komoly kapcsolatom,aki neten ismerkedett,le is tagadott,csajoknak csapta a szelet.

2010. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

egy olyan srác akivel el lehet beszélgetni mindenről akivel tudok mindig beszélgetni nem csak nézzük egymást.

fontos,hogy ne veszekedjünk mindig mert elég makacs tudok lenni olykor

ne legyen partyarc, inkább otthonülős :D tudom ez így fura...

legyen őszinte,tiszteletreméltó

öltözködésre adjon valamennyit, de nem muszáj hogy nagyon foglalkozzon magával ,szóval a lényeg ne hanyagolja el magát annyira

legyen velem egy idős vagy 1-2 évvel idősebb ez nem fontos,csak,hogy megértsük egymást és legyen meg köztünk a bizalom.

ennyi jutott eszembe.

18.l

2010. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

20:52! Én pont ilyen vagyok és őszintén sajnálom,hogy nem találok hozzád hasonló lányt! :)


Mindenkinek köszönöm a választ,sajnos nekem is a pénz és a BMW a tapasztalatom...

2010. jún. 24. 21:00
 10/16 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen lányra vágyom mint a 20:52es:) de persze h nem találok, egyszer volt egy ilyen barátnőm, de akkor még hülye voltam, ez van így jártam 18/f
2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!