Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ezért?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom és azt gondoltam, hogy a párom tervez nekem valami programot. Délután 5-re értem haza a munkából és csak adott egy puszit és felköszöntött egy tábla csokival.Nem vagyok telhetetlen, de azért egy tortát vártam volna, gyertyákkal esetleg. De ennyit kaptam. Célozgattam, hogy nekem lenne kedvem elmenni akár egy moziba. Erre ő feldobta, hogy nézzünk egy filmet itthon.Előtte nekem kellett főzni rá, mert éhes volt és kiszolgálni. Nekem ez az egész nagyon rosszul esett. Többet vártam volna tőle és szomorú is voltam. Csak egy kis figyelmességre vágytam..22/L
2018. okt. 24. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Sokkal nagyobb baj így elsőre, hogy ki kell szolgalnod. Ezt nem is értem, mi vagy te, bejárónő?! Ő miért nem tudja magát kiszolgálni? Vagy néha esetleg ő is megtehetné, h főz neked, pl a szulinapodon nyugodtan. Szerintem romantikus lett volna, ha gyújt pár gyertyát és főz valami finomat, de amíg elvárja h kiszolgáló őt, addig csodát ne várj.

Tapintatlan volt, ülj le és beszelj vele és reménykedj h változik..

2018. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

#10


Tartózkodnék én ettől a "normális emberek" kifejezéstől, hogy ezzel is bebetonozd hogy az "A NORRMÁLIS!!!" (ezáltal helyes, követendő) és ami ettől eltér az a "rossz, helytlen".


Sokan nem rajonganak a születésnapi csinadrattáért. Főleg nem akik utálják a korukat, akiknek már nincsenek élő rokonai, de még tök értelmes emberek is, mert felesleges bohóckodás. Én is lerendezem néhány rokonnal aztán kész, elég az. Többiek azt se tudják mikor van.


Persze a többség szereti, mert a legtöbb ember egocentrikus és imádják, ha mindenki nekik hajlong egy napig. Pl. öreganyám kis túlzással észak-koreai vezéreknek való tömjénezést szereti.


De elég az szerintem, ha szűk család, barát-barátnő felköszönt, esetleg nagyon jó haver.


De az már vicces mikor "PÉHÁDÉ" úr a polgármester elmegy az udvartartásával a 100 éves nénikheez akik azt se tudják hol vannak... És jót esznek, a néni meg végbóbiskolja.

2018. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Hány éve vagytok együtt? A korábbi szülinapjaidon normalisan felköszöntött?

Én azt gondolom, hogy biztos nem most hirtelen lett ilyen nemtörődöm bunkó. Felteszem a többi napokon is figyelmetlen veled, te meg szolgáld ki termeszetesen. Át kellene beszélnetek dolgokat, mit vartok egymástól, a kapcsolattól, na meg vetkőzd le ezt a bejáronő szerepet, hogy neked ki kell őt szolgalni. A nagy frászt. Neki is van 2 keze, senki nem akadályozza abban, hogyha éhes, megoldja magának.

2018. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem ot ev rgyutteles utan tobbfele ajandekot vesz a baratom,becsomagolja,udvozlokartya kedves uzenettel. Csinal ketfogasos sajatkeszitesu vacsorat. Es meg programot is szervez magunknak . Legutobb mozi volt.


En mindig kinondom,mit akarok. Mar megtanulta,h en ezeket igenylem. Soha nem felek a vagyaimat,igenyeimet konkretan kimondani . Igy megkapom,amit akarok.



Ha konkretan kimondtad a baratodnak a vagyaid (torta,mozi) ,akkor egy szunetet tartsatok vagy dobd ki.

36/N

2018. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ÉN személyszerint imádnám, borsódzik a hátam az ennél komolyabb szülinap-ünnepléstől. :D

De ez én vagyok.

Irreleváns kérdés, hogy én mit tennék ebben a helyzetben. Neked gondolom fontos az ünneplés, a törődés, a párod pedig ezzel nem foglalkozik, ez szomorú. Az azonnali szakítást nem ajánlom, de egy beszélgetést mindenképpen megérne a dolog.

Előző alkalmakkal is így viselkedett? Miben állapodtatok meg előre? Ő hogy áll a szülinapokhoz általában?

2018. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Legalább dugtatok egy jót? Vagy valami? Egy kis nyalifali?!


Ez elég ergya szülinap volt, én haveroktól szoktam ilyet kapni, hogy nesze bmeg táblacsoki :D oké ha az embernek nincs pénze, nem vesz drága ajándékot de annyi minden másra van lehetőség ilyen esetben is.. ha csak egy egyszerű kis sütit süt vagy kézzel készít valami ajándékot már az is dobna a napodon, nem?! Névnapra még talán oké a csokk de szülinapra..

Én tejben vajban fürdetnélek 😍 😅


Szakítani nem szakítanék ilyen esetben de rosszul esne.. ülj le vele, beszélj róla, hogy te azér kicsit több törődésre vágynál. Másszázs se volt, semmi?!?! Hihetetlen.. jaj szegénykém :/


24F

2018. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak, akik tortával, virággal, vacsorával várják ilyenkor a barátnőjüket, meg vannak, akik ilyenkor is magukat szolgáltatják ki. :D

Az én barátom az előbbi, de jó hír, hogy nem kötelező együtt lenni egy ekkora suttyóval.

2018. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!