Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ezért szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezért szakítanátok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves lány vagyok.

A barátom 26.

Van egy női "haverja" a fodrásza , akivel sokat beszél fbn is,de átlag dolgokról,hogy vagy stb...van barátja a lánynak.

Viszont én egyik nap kicsit vissza tekertem a beszélgetésüket márcisnál (itt már 2 hónapja együtt voltunk) , írta neki a lány h ittak álmában és szexeltek mite barátom azt írta ,ha ez élőben lett volna akkor is történik.Plusz többször írta neki,h csinos,meg iszogassanak együtt. március óta semmi ilyesmi üzenet nincs én rá írtam a lányra azt mondta csak "viccelődtek"meg nem kell aggódni.(sztem csak fél a pasija miatt)

barátommal is beszéltem állitása szerint nem tudja miert írta és szeret és sose csalna meg.ti mit tennétek?

Ja és azt mondta többet nem is vágat nála hajat nekem ez is fura.


2018. jún. 19. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

A csaj csak szórakozott,a pasid valószínű,hogy benne lett volna az akcióban.

Én mint férfi mindenesetre azért szakítanék mert gondolatrendőrség barátnőre nem lenne szükségem.Egyszer nézhet bele a privát levelezésembe és mehet is.

Szerencsédre a tiéd egy sunyi kis papucs pecs.

Szerintem dobd ki de kellő hozzáállással hasznos kis alárendelteddé válik viszont folyamatosan ellenőrizgetned kell majd.

2018. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem csalt meg, én nem szakítanék, de azért haragudnék rá. Biztos azért nem megy hozzá többet, hogy ne értsd félre. Én is voltam már féltékeny a fodrászára (pedig csak haverkodtak, de en szépnek tartom, és kicsit rosszul esett), amikor mondtam neki, nem beszélt vele utána annyit. Persze nem én mondtam, hanem magától. Azt, hogy nem megy többet hozzá, ne értsd félre.
2018. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Ma mar alap a megcsalas egy parkapcsolatban. Meg te vagy a hulye,ha ezt nem fogadod el. Mindig jonnek a bizz meg benne vakon szoveggel. Ez ugy fer,ha te is tartasz ilyen baratot....es ugyanilyen szinten joban vagytok...

N

2018. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

én szakítanék.


tedd fel magadnak a kérdést: szerelmes beléd a barátod, ha a fodrász csajjal arról dumál, hogy dugnának?


ha szeretne, nem lenne szüksége ilyen külső kalandokra.

2018. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Valószínűleg azért nem megy hozzá többet, mert lefeküdt vele.

Ez így szokott lenni.

2018. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Biztos szimpatizálnak egymással. De senki nem dugja meg az összes szimpatikus nőt.

Attól, hogy más lánnyal hülyült korábban, még lehet téged szeret igazán.

Amikor 2 hónapja voltatok együtt, az még nem egy hű de komoly kapcsolat. ha most is csinálná ezeket, akkor lenne gond.

2018. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom. De az biztos, hogy a férjem kihajítana, ha a beszélgetéseit olvasgatnám. Vagy bízunk egymásban, vagy semmi értelme az egésznek.
2018. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
A beszelgetes utan repült volna a csavo.
2018. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hehe, deja vu igaz en soha nem nyomozgattam a palim utan szerintem te se tedd tobbet, hidd el elobb utobb minden kiderul, o neki kell a lelkiismeretevel befekudnie melled felesleges koroket futsz ezekkel az ellenorizgetesekkel...


Utolag az en palimrol is kiderult, hogy volt egy fodrasz csaj akinek volt palija, es alapbol olyan stilusa van a lánynak hogy kínálgatja magát, k...vás, de ő ilyen amugy alap természetéből fogva sokan félreértik, joggal. Az exem meg szerette betenni mindenkibe válogatás nélkül, plussz még az öccse is megb...szta meg a csajt mikor meg "hajadon" volt még rá tett egy lapáttal hogy ő se maradjon ki a kóstolóból...

Akkoriban jöttünk össze engem vitt magával mint valami díszkíséret a fodrászához, majd egy-két hónap elteltével csúnya balhé köztük meg a csaj palija közt, nekem az lett mondva hogy a csajt dugjak es a hapsija féltékeny mindenkire, mikozben konkretan a lelkem akarta megb*szni a csajt akinek a baratja történetesen a haverja...:-DDDDDDD

Ez idő alatt mi már együtt voltunk 1-2 hónapja, nem tudom hogy alattam tört e ki a punciháború, vagy közvelenül előttem voltak ezek a történések és alattam borult a bili de lényegében hasonlo a történetünk :-D


Hidd el a pali, benne lett volna, vagy már dugtak is


Vagy behunyod a szemed és soha többé nem ellenőrizgeted és nem veszel tudomást ezekről a dolgokrol

vagy kidobod a francba es keresel olyat akikkel ezeket a köröket kevesbe nyilvanvalo modon kell lejatszani ELLENORIZGETESEK nelkul.... :-D

Puszi

21n

2018. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Dehhhhhogy derül ki. És ahol 15 éve házasok és akkor derül ki egy ősrégi félrelépés? Hagyjuk már.

Aki szerint meg még a kérdező a hibás, ássa el magát mert evolúciós és érzelmi zsákutca.

Viszont, az tény, hogy ha ellenőrzöd és mégsem akarod kidobni, hiába találtad meg ezt, akkor nem volt értelme. Vagy készülj fel és b*szd ki, vagy ne nézegesd az üzeneteit aztán reménykedj hogy nem jön több ilyen kiscsaj.

Alternatív megoldásként javaslom az értelmes férfiakat, akik nem akarnak félrekefélni okvetlenül és akiket nem kell ellenőrizni.

2018. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!