Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ezért szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezért szakítanátok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves lány vagyok.

A barátom 26.

Van egy női "haverja" a fodrásza , akivel sokat beszél fbn is,de átlag dolgokról,hogy vagy stb...van barátja a lánynak.

Viszont én egyik nap kicsit vissza tekertem a beszélgetésüket márcisnál (itt már 2 hónapja együtt voltunk) , írta neki a lány h ittak álmában és szexeltek mite barátom azt írta ,ha ez élőben lett volna akkor is történik.Plusz többször írta neki,h csinos,meg iszogassanak együtt. március óta semmi ilyesmi üzenet nincs én rá írtam a lányra azt mondta csak "viccelődtek"meg nem kell aggódni.(sztem csak fél a pasija miatt)

barátommal is beszéltem állitása szerint nem tudja miert írta és szeret és sose csalna meg.ti mit tennétek?

Ja és azt mondta többet nem is vágat nála hajat nekem ez is fura.


2018. jún. 19. 12:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyik más csajt döngetne úgy, hogy van barátnője.

A másik a párja privát levelezésében turizik.


Most komolyan, ezekre rámondjátok, hogy ez egy "kapcsolat"? Ember, a buszsofőrrel is őszintébb és szeretetteljesebb kapcsolatom van, aki reggelente visz melóba.

Vicc.

2018. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szakítottam... pont ilyen chatbeszélgetés miatt.


Ennek 3 éve, a csaj azóta féjhez ment, én 2 éve párkapcsolatban élek, az exem meg egyedül tengődik. Így járt.

2018. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy megint le leszek pontozva, de én az instant szakítást kicsit erősnek érezném ilyen miatt, inkább a párom tudomására hoznám, hogy ez engem zavar, és rohadtul ajánlom, hogy a továbbiakban gyakoroljon némi őszinteséget. Azóta eltelt 3 hónap, nem hinném, hogy lesz probléma, ha márciusban "viccelődött" először és utoljára.
2018. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért gondolkoztam el a szakitason mert pont attól féltem mivan ha tényleg fel ajánlja a lany és ő meg benne van ...

Nem volt olyan üzenet h pl"jó volt az este"vagy ilyesmi ebből gondolván nem történt semmi.

Csak a bizalom ami ilyenkor megtörik

2018. jún. 20. 11:31
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

#14

Bizalom? Milyen bizalom "törik meg"? Eleve olvasgattad a privát beszélgetését, ne mondd már, hogy annyira bíztál benne :D

2018. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A kíváncsiság vezérelt éreztem hogy valami "nem oké"azzal a lánnyal ... Női megérzés
2018. jún. 20. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!