Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ezért?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom és azt gondoltam, hogy a párom tervez nekem valami programot. Délután 5-re értem haza a munkából és csak adott egy puszit és felköszöntött egy tábla csokival.Nem vagyok telhetetlen, de azért egy tortát vártam volna, gyertyákkal esetleg. De ennyit kaptam. Célozgattam, hogy nekem lenne kedvem elmenni akár egy moziba. Erre ő feldobta, hogy nézzünk egy filmet itthon.Előtte nekem kellett főzni rá, mert éhes volt és kiszolgálni. Nekem ez az egész nagyon rosszul esett. Többet vártam volna tőle és szomorú is voltam. Csak egy kis figyelmességre vágytam..22/L
2018. okt. 24. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
nem szakitanek,de leulnek vele beszelgetni. ha nekik masok a meglatasai es nem figyelmes tipus, neked viszont arra van szukseged, akkor igen, szakitanek, mert hosszutavon ez nem lesz jo.
2018. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ezt el hiszem. Biztos nagyon rosszul esett. Nagyon nem volt szép tőle. Az a minimum,hogy az a nap rólad szólt volna. Én biztos szóvá tenném neki. Amúgy sajnálom,hogy ez így alakult neked
2018. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

legalább megkérdezte, hogy miért szomorkodsz?

ha nem akkor nem értem miért vagy egy olyan emberrel (főleg mivel figyelemre vágysz) aki nem tisztel meg a figyelmével


adnék neki olyan kiszolgálást, hogy kaparná a fejét utána..

2018. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

A mozit leszámítva figyelmetlenségek voltak. A mozit azért nem rovom fel, mert a gyenge célozgatásokat sosem tartottam értelmes dolognak, konkrétabban kellett volna.


Bár, én talán csináltam volna tortát, de olyan rossz lett volna, hogy nem tudtad volna megenni - értékelted volna a gesztust, vagy...?

2018. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Mert éhes volt és kikelett szolgálnod,biztos h itt a szülinap a legnagyobb gond,amugy a bejáronót nem szokták tortával köszönteni remélem az ironia átjön,sok nő azárt nem kap semmit mert bejáronőnek van tartva..
2018. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Alapbol nem lennek ilyen hapekkal egyutt.

De mindenki megeszi amit fozott.

2018. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Jogosan esett rosszul, szerintem marha nagy taplósag volt ez a részéről. Nem kell körbeugralni meg hasonlók, de azért megerőltethette volna kicsit jobban is magát!

De az mindennek a legalja, hogy még neked kellett főznöd rá és ki kellett szolgálnod, mert őfelsege éhes... Pofam leszakad. Neki talán nincs ket keze, ő nem tudott volna valami finomat főzni neked és csinálni pl egy gyertya fényes vacsorát? No comment, én biztos megmondtam volna a magamét és olyan vacsorát kapott volna, hogy még jövőhonapban is emlegetné..

2018. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Én pl magasról tojok a születésnapomra. Egyáltalán nem érdekel és nem sértődöm meg ilyen hülyeség miatt. Ha máskor is ennyi figyelmességet kapsz tőle na az már probléma.
2018. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Nem, eszembe se jutna. Sose várnék tortát, pontosan ebben egyeztünk meg, hogy egy csoki és kész.

Ő tisztában van vele, hogy neked mik az igényeid?

A másik. Miért kell kiszolgálnod? Ezt nagyobb gondnak érzem.

2018. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

"Nem, eszembe se jutna. Sose várnék tortát, pontosan ebben egyeztünk meg, hogy egy csoki és kész."

Jó, ez te vagy. Más meg más. Normális emberek szeretik a születésnapjukat és szeretik ha egy nap róluk szól. És vissza is adják ugyanezt. A csokit sem szereti mindenki, én pl. nem eszem meg. Elég nagy figyelmetlenség, ha a barátja ennyit tudott neki adni.

Kérdező, üljetek le, beszéljétek át, de nem biztos, hogy megváltozik. Főleg, ha elvárja, hogy kiszolgáld őt. Ez se normális.

2018. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!