Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerülnek a nők! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülnek a nők! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A problémám nem túl egyszerű.Nincs önbizalom hiányom,bármikor leszólítok egy lányt és jókat tudok velük beszélgetni.Vannak lány barátaim is.Tisztában vagyok a testi adottságaimmal is,tudom,hogy vannak nálam sokkal jobb megjelenésű pasik is,mégis úgy érzem,hogy a külsőm nem lenne gond.A haverok is mondták már,hogy nincs velem semmi baj,se a külső se a belső tulajdonságokkal.Nem is ez a lényeg,hanem hogyha elfogadható vagyok minden területen akkor miért nem akar egy lány se összejönni velem?

Nem hiszem,hogy rossz lányoknál próbálkoztam,hiszen ennyiből egy csak jó lett volna.Talán genetikailag vagyok ilyen vagy ezt szánta nekem az élet?Előre is köszi a jó tanácsokat.

21/F


2010. jún. 24. 17:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Drága Barátom! Ezt elég régen írtad. Remélem, azóta Rád köszönt a szerencse. De tény és való: a nők nem szeretik a rendes férfiakat. Férfiatlan dolognak tartják. Szemét állatoknak tartják oda és egy így lesz, amíg világ a világ...
2019. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!