Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerülnek a nők! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülnek a nők! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A problémám nem túl egyszerű.Nincs önbizalom hiányom,bármikor leszólítok egy lányt és jókat tudok velük beszélgetni.Vannak lány barátaim is.Tisztában vagyok a testi adottságaimmal is,tudom,hogy vannak nálam sokkal jobb megjelenésű pasik is,mégis úgy érzem,hogy a külsőm nem lenne gond.A haverok is mondták már,hogy nincs velem semmi baj,se a külső se a belső tulajdonságokkal.Nem is ez a lényeg,hanem hogyha elfogadható vagyok minden területen akkor miért nem akar egy lány se összejönni velem?

Nem hiszem,hogy rossz lányoknál próbálkoztam,hiszen ennyiből egy csak jó lett volna.Talán genetikailag vagyok ilyen vagy ezt szánta nekem az élet?Előre is köszi a jó tanácsokat.

21/F


2010. jún. 24. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy vannak lány barátaid is. Ha olyan a stílusod, akkor lehet, hogy a lányok inkább haverként tekintenek rád, nem pedig potenciális partner-jelöltként. Nekem is vannak olyan fiúbarátaim, akikre sosem tudnék úgy gondolni, mint lehetséges pasijelöltekre. Nyugi, előbb-utóbb találsz majd valakit, aki többet érez irántad, ellenben örülnöd kellene, ha ennyire jól ki tudsz jönni a lányokkal.


24N

2010. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem rossz lányoknál próbálkoztál, hanem egyszerűen nem vetted észre azokat, akik irántad is érdeklődnek.

Járj egy kicsit nyitott szemmel, és biztosan megtalálod a párodat.

Egyébként meg még nagyon fiatal vagy, még semmiről sem maradtál le :)

2010. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Mégis mi lenne az a tulajdonság illetve stílus ami miatt csak barátként tekintenek rám?


Igen!Valóban fiatal vagyok még,de igen rossz érzés,hogy bárhova megyek is,minden ismerősöm a párjával van,csak én érkezem egyedül.Arról nem is beszélve,hogy tényleg jó lenne már valakihez odabújni,stb... :)

2010. jún. 24. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
semmi baj SoDI
2010. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, hogy a haverjaid őszintén mondták, hogy semmi baj veled? Mert ez elég kínos téma, nem sok ember van, aki meg meri mondani a másik szemébe, hogy pl. nem túl jóképű, nem valami magas, férfias, esetleg ápolatlan, vagy rossz a humora, fárasztó stb. ilyeneket. Ismerek pár embert, akinek semmi baja magával, mert másképp látja magát, mint ami a valóság. Amúgy az én társaságomban is van olyan fiú, akit a lányok barátként kezelnek és nem tudnak rá "úgy" nézni, ez azért van, mert a fiú alapból úgy közeledik a lányokhoz, hogy csak barátkozik, mert nem akarja lerohanni (ami jó is), csak túl sokáig időzik ebben az állapotban és tényleg átmegy inkább barátságba a lány részéről, ha még volt is láng, kialszik egy idő után.
2010. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rakj fel egy képet és jól megnézünk magunknak :)
2010. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy őszinték a barátaim,nem vagyok ápolatlan,nem vagyok tirpák és nem is látom magam szebbnek/jobbnak mint amilyen vagyok.Ezt talán bizonyítja,hogy sikerült összehozni néhány hetes kapcsolatokat,amik végül is nem nevezhetők annak,mert ennyi idő alatt még csak ismerkedik az ember.De ha olyan nagyon ronda és visszataszító lennék,akkor ezek a lányok nem öleltek és csókoltak volna meg.Valamiért mégis azt mondta mindegyik,hogy barátnak jobb vagyok,mint partnernek.
2010. jún. 24. 17:35
 8/11 A kérdező kommentje:
A kép az felejtős! :) Nem akarom terhelni se a puruttyát,se a napiszart! :)
2010. jún. 24. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert a jók soha sem élnek boldogan, míg meg nem halnak. Ha kedves, megértő, kedves fiú vagy, akkor ugrottál, mint jelölt. Persze minden nő azt mondja, hogy erre vágyik. De ha így lenne, akkor miért látsz annyi bunkó állatot kedves és aranyos csajokkal? Ebbe gondolj bele, ember.

Meg ugye a nőknek kell az izgalom meg valaki, akire felnézhetnek. Még a legnagyképűbb nőknek is. És ezt vedd most szentírásnak. Ne légy kedves, megértő, aranyos, udvarias. Persze tajparaszt se. A lényeg valami arany középút.

Meg ugye színház az egész világ, szóval tedd ami a dolgo, színészkedj. Mindenki azt teszi. :)

2010. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad van.Tényleg a seg.gfejekkel vannak a legaranyosabb csajok.De az tuti,hogy én nem fogok színészkedni...Sebaj,amíg vannak olyan pasik mint én,virágozni fog a prostitúció mint iparág! :D
2010. jún. 24. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!