Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarok ennyire más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok ennyire más nőkkel szexelni a boldog párkapcsolatom mellett?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, rettenetesen szeretem de ez az érzés konstans jelen van. Mit lehet tenni?
2018. okt. 13. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Rá kellene jönni, hogy nem vagy monogám. És miután rájöttél el kell fogadnod magad, mást nem tehetsz. Mármint persze megtagadhatod magad de hosszútávon úgyis rossz érzés fog elfogni miatta.


Én is túltettem magam ezen, ezért olyan nőt kerestem kapcsolatra aki hasonlóan nem monogám így nincs probléma abból ha mással szexelünk:)

Nincs megcsalás és ebből adódó energiagyilkos hisztik.. nem akarjuk egymást kisajátítani, tiszteletben tartjuk a másik nemi vágyát. Nem várunk el lehetetlent és felesleges, kínos önmegtartóztatást.


Ja.. és szabadabb vagyok mint valaha voltam, nem érzem úgy magam mintha megfojtana a kapcsolat!

2018. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Szakítani a barátnőddel, és megpróbálni lefeküdni azokkal a nőkkel, akiket kívánsz.
2018. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
1.! és ha lerohad a farkad akkor is olyan hű de jó lesz a nem monogám kapcsolat? Gratulálok! Fertő a köbön.
2018. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én házas vagyok már jó ideje, de nálam is konstans ez az érzés. Igaz, otthon minimál a szex. Viszont sosem léptem félre. A két barátnőm mindig kéznél van ;)
2018. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Mi 20 éve élünk nyitottban még nem rohadt le a férjem farka meg az én micsodám se,tiszteljük egymást az elejétől,nem megcsalás mivel tud rola a másik. Nem is válunk 4 évente nem is ordibálunk piti hülyesegeken,megcsaltál brühühü,monogám ember pedig nincs kényszeres felvett,elvárás van,sokkal jobb igy izgalmasabb és tartosabb boldogabb is..
2018. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6. A gyerekeitek mit szólnak hozzá, hogy mással keféltek?
2018. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Már felnőttek ,és nem a gyerek mondja meg a szülőnek kivel kefélhet a férjén kivul,ahogy mi se mondtuk meg h kivel tehetik ők meg,főleg 18 felett nem,nem is dobáltuk őket ide oda mint a sok mozaikos 4 5 évente párcserélő uj apuka anyuka jon müsorban.. Csak hát képmutatok sokan.. Ugyan ugy félre kurnak ők is csak sunyiban. A gyerekeink normálisan fel lettek nevelve és azt látták h boldogok vagyunk,és ők is nyitott beálitottságuak lettek.
2018. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4, egyrészt a válaszom nem azt jelenti, hogy fűvel fával lefekszem. Másrészt pedig használok óvszert, pontosan azért, hogy csökkentsem az esélyét annak, hogy hazavigyek bármit is.

Spórolj az ítélettel, neked is könnyebb lesz.

2018. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarsz más nőkkel szexelni, mert ha valaki akar valamit azt megteszi.


Egy dolgot akarsz bizonyosan, rettenetesen szeretni a barátnődet, ez amit nem lehet akarni, van vagy nincs.


Mit lehet tenni? Magadtól ráfogsz jönni.

2018. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!