Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne szerintetek újrakezdeni?

Figyelt kérdés

4 hónapot jártunk, de családi problémák miatt teljesen magába fordult, és senkivel sem találkozott, ezért lett vége a kapcsolatunknak. Fél éve csak ritkán beszéltünk, de eltöltöttünk egy egész napot együtt és nagyon jó volt! Hazafele úton fogta a kezem, végén megölelt, de csók nem csattant. Rákövetkező napokban hazakísért, még szakadó esőben is, és újra érzem azt a meleget, azt a jót, a bizsergést. Írt smst, hogy nem érdekelte az eső, legalább láthatott egy fél órára (én ezt elhiszem, hogy őszinte).

Ti megprobálnátok? (Csak véleményeket szeretnék:))

Én: 17/L, Ő:20/F


2010. jún. 23. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen:)
2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az őszinteségemért de ha nem kezded vele akkor hülye vagy!!!
2010. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok híve az újrakezdésnek, de ebben az esetben kivételt kell tegyek. Szerintem is érdemes rá a dolog, úgyhogy hajrá!


22F

2010. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. Nem kell bocsánatot kérned :D Ugyanúgy érdekel az építőjellegű kritika is:)


Köszi mindenkinek, ha valaki erre jár, még írhat véleményt :)

2010. jún. 23. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
adjatok magatoknak egy esélyt :-)
2010. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem...
2010. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam msot pont ugyanez a probléma és énis inkább arra hajlok hogy ujrakéen kezdeni pedig énse vagyok az ujrakezdés híve
2010. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!