Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hisztek a fiu lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hisztek a fiu lány barátságba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, egyszer próbáltam egy osztálytársnőmmel baráti kapcsolatot kialakítani, de a vége az lett, hogy szerelmesek lettünk egymásba :)
2010. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fiú és lány barátság nem létezik...vagy csak rövid ideig-a barátság könnyen átalakulhat szerelemmé és ha ezt a másik fél nem akarja a barátságot hamar el lht veszíteni
2010. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen kapcsolatokban az egyik fél egy idő után többet akar, mint a másik - legtöbbször a fiú. Felnőttkorban ebből adódhatnak veszekedések és válások.
2010. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs olyan hogy fiú - lány barátság. A barátnőmmel is barátságnak indult. Most össze akarunk már költözni... ÜDV23F
2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beviz Elek ***** válasza:
Ezért nincs barátnőm! Az összes lány barátommal smároltam, akivel úgy alakult még több is volt. Ezt sajna tudják a "kiszemelt" lányok is és azt hiszik, hogy egy szívtelen, megcsalós, kihasználós, strigulahúzós dög vagyok. Szóval azért nincs ilyen, mert a közelemben csak a rokonaim vannak biztonságban (na meg az összes fiú XD).
2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Így van kedves utolsó!

Egy idő után az egyik fél többet akar a másiktól, és az már nem barátság az ő részéről!

Én is voltam ilyen szituban. A sráccal nőttem fel, eszem ágába se jutott volna kikezdeni vele és neki se velem. Mégis ahogy teltek az évek és én elkezdtem kinőni a kamaszkort és reálisabban látni a dolgokat azon vettem észre magam h mennyire tetszik nekem és h igen, el tudnám képzelni h ő legyen a párom.

Ezt elmondtam neki is, úgy voltam vele h lesz ami lesz. Ő is ugyanígy érzett ami megdöbbentett engem, de jól is esett. Viszont nem lett közöttünk semmi, mert megbeszéltük h nem akarjuk elrontani a baráti kapcsolatunkat azzal h mi most kikezdünk egymással.

Összejöttem egy másik fiúval, aki egy bandába járt velünk, ő az egyik bnőmmel és megszakadt a kapcsolatunk. Néha beszélgetünk ha véletlenül összefutunk, de már nem talizgatunk úgy mint régen :(

2010. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2010. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13:57-es vagyok

* bocsi, nem utolsó hanem 13:48-as

2010. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik,hogy az sem biztos,hogy akit én barátnak nevezek,az szerinted is az.A barát szó fogalma is relatív dolog,innentők kezdve ez az egész az.


Nekem sok fiú barátom van,egyikkel sem lesz több köztünk,mint barátság.A legtöbb úgy mint pasi be sem jön vagy én nem jövök be nekik,de jól megértjük egymást és jól elhülyéskedünk.Sokan csak inkáb haveri szinten vannak,de néhány barátok.Ők azok akikben tényleg megbízom és nagyon jól megértjük egymást,de ugratjuk is egymást.


Szerintem létezik fiú-lány barátság,példát is tudok rá:

Keresztapámnak az exbarátnőjét (nem a keresztanyám) az egész család nagyon szerette!Több,mint 10 évig voltak együtt,de aztán elromlott a kapcsolatuk és vége lett.Keresztapám öccse és a nő kölcsönösen megkedvelték egymást.Nagyon jókat beszélgetnek,számíthatnak egymásra,voltak együtt külföldön is,szóval tényleg jóbarátok lettek.S most,hogy már nincs együtt keresztapámmal így is szoktak beszéni, és még mindig jó a kapcsolatuk.Mielőtt valaki azt írná,hogy keresztapám miatt nincs köztük több elárulom,hogy nem szerelmesek egymásba csak jóbarátok.Több,mint 10 éve igen jó barátok és soha nem volt köztük több és nem is lesz:)

15/L

2010. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!