Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi fér bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi fér bele egy fiú-lány barátságba? (nagyon jó, közeli barátság)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyi érintkezés, perverz utalgatás, simogatás, esetleg egyéb dolgok férnek még bele, és mi az ami már átlépi a határt? Nálatok mi fér bele? ( 16 éves korosztály, de másoktól is várok választ :) )
2010. márc. 14. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
a kuki a punciba talán belefér
2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyalásszopás simán. sőt, szex is! ismerőseimtől tudok ilyenekről... aztán a csaj leszbikus lett.
2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én mongyuk szoktam lány barátaimmal 1ütt aludni átkarolva 1mást stb simogatni fogdosni 1mást de ettölmég csak barátként gondolok rájuk és nálam ez még belefér 16/F
2010. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szexet leszámítva minden mert az már nem barátság,hanem kapcsolat még ha nem is éltek együtt. 34ffi
2010. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két puszi, egy ölelés. Nekem ennyi fér bele.

A perverz utalgatások, ugratások beleférnek, ha nem veszi egyik fél sem komolyan. Mi szoktuk egymást ugratni egyik jó barátommal, őt pl sose szoktam se megölelni, se két puszit adni neki, de szexuális célozgatások mindig vannak közöttünk. A jó az, h egyikünk se veszi komolyan.

De ennél több, tehát simogatás, vagy csók nálam már nem fér bele.

Az ölelés is csak bizonyos srácoknál.

Mondjuk a legjobb barátomat megölelem. Meg pár régi havert.

Egyébként ezt most függetlenül attól írom, h van párom. Ha nem lenne, akkor is így gondolnám. :)

23L

2010. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!