Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságba belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságba belefér a szex?

Figyelt kérdés
28 éves pasi vok, és a 2 legjobb barátom lány. Mindkét esetben évtizedes barátságról beszélek. Mindkettővel lefeküdtem már nem is egyszer. Mindig akkor van szex, ha nekem sem, és nekik sincsen párjuk. Mi teljesen természetesnek vesszük azt, hogy ha 2 ember, akik nagyon jól ismerik egymást, és nagyon jó barátok, kihasználják azt, hogy ellenkező neműek. :-) Sokat hallottam arról, hogy a barátságot elrontja a szex, de ez nálunk nincsen így. A barátság mindig megmaradt, és valahogy mi természetesnek vesszük ezt az egészet. Veletek volt már ilyen?
2009. jan. 16. 08:54
1 2
 1/19 Slider válasza:
33%
hát szerintem csak kefirt lehet kapni a sarki boltban
2009. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Velem nem volt ilyen. Két ilyen barátnőm volt, az egyikkel miután lefeküdtünk kiderült, hogy szerelmes belém már évek óta. A másikkal meg az volt a bibi, hogy hiába voltunk egyedül már fél éve és hiába kívántuk a szexet veszettül, annyira nem jöttünk be egymásnak, hogy hozzá sem bírtunk nyúlni a másikhoz, pedig volt közös nyaralás, egy ágyban alvás, stb...


Irigyellek, hogy ennyire jó barátnőid vannak akikkel olyan jó a kapcsolatod, hogy még ez sem rontja el a barátságotokat.

2009. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez akkor már nem "csak" barátság.Velem volt/van ilyen.Szenvedek is miatta.A barátság nálunk is megmaradt,csak kicsit többet érzek iránta mint kellene........
2009. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha eztényleg így működik, akkor nincs ebben kivetnivaló. Ez egyedül a ti ügyetek.
2009. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Irigyellek!!

:D

2009. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Fiú-lány barátság nincs. Előbb vagy utóbb v.melyik fél részéről szerelemmé alakúl át...
2009. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem van... Nekem pl a barátom az a barátom, szerelmet nem érzek... Ha 10 év alatt nem lettünk szerelmesek szex mellett se akkor ezek után se leszünk... ;)
2009. jan. 16. 10:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hali!Nem kérek leszólást az írásomért,ez csak vélemény,támogatást elfogadok :)

A barátság nem szex.Persze természetesen irigyellek és miért ne,de ez nem barátság.A nemi betegségeket is csoportosan kezelitek? :S Ez egymás kihasználása saját vágyak kielégítése céljából.Ha ló nincs jó a szamár is esete.(Húú elhagy a csajom?Nem gáz!Áttugrok a barátaimhoz megint.)

2009. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez nem így működik... Ha elhagy a párom, vagy nekik megy tönkre egy kapcsolatuk, akkor nem rohanunk a másikhoz szex céljából... Nem úgy van, hogy "hé átugrok egy menetre". Általában a szokásos baráti elfoglaltságból alakul ki mindig h szex lesz. Pl, elmegyünk moziba, aztán étteremben kaja, közben beszélgetés. Aztán mikor hazaviszem, vagy ők visznek haza engem, benn még dumálunk, sörözgetünk, esetleg TV, és valahogy megtörténik az első simogatás, nyakrapuszi, csók stb. De nem az van h minden nap szex... 2-3 hetente 1x szóval nem olyan gyakran mint ha kapcsolat lenne... Amúgy meg milyen nemi betegségekről beszélsz? Azt bárkitől elkaphatsz, még a párodtól is ha friss a kapcsolat. Amúgy meg szerintem így jobb, mintha én is minden 2-nap mást vinnék haza mert szexelni akarok. Ők úgyszint...
2009. jan. 16. 11:27
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Ne értsd félre,nem sértegetlek,csupán a BARÁTSÁG fogalmát szeretném tisztára mosni.Előző írásomban példának szántam a feltevéseket.De kitartok a válaszom mellett, a barát az barát nem szexpartner.A barát addig volt barát amíg nem lett szexpartner.Tiszta kép?
2009. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!