Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságba belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságba belefér a szex?

Figyelt kérdés
28 éves pasi vok, és a 2 legjobb barátom lány. Mindkét esetben évtizedes barátságról beszélek. Mindkettővel lefeküdtem már nem is egyszer. Mindig akkor van szex, ha nekem sem, és nekik sincsen párjuk. Mi teljesen természetesnek vesszük azt, hogy ha 2 ember, akik nagyon jól ismerik egymást, és nagyon jó barátok, kihasználják azt, hogy ellenkező neműek. :-) Sokat hallottam arról, hogy a barátságot elrontja a szex, de ez nálunk nincsen így. A barátság mindig megmaradt, és valahogy mi természetesnek vesszük ezt az egészet. Veletek volt már ilyen?
2009. jan. 16. 08:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Megint én. Szóval a barátnő adig az amíg udvarolsz.Ha tovább léptek akkor a kedvesed aztán menyasszonyod utána feleséged... egyép elcsúszásnál pedig az ex-ed lesz.A barát az barát és nem ....
2009. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Bármilyen helyzetben is vagy, egy barátságba NEM fér bele a szex. Ezt ilyenkor már szexpartnernek hívják, még akkor is, ha csak 2-3 hetente van szex..
2009. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
kicsit egyébként irigylem:D de azt mondják hogy az egyik fél egy icike picikét mindíg többet érez a másiknál.. nem?
2009. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

ettől megyek a falnak. vmelyik szerencsétlen cikkben előfordult ez az egyik fél icikipicikét többet érez, és most már mindig hasznáják

Jó, viszont mikor éreznek pont annyit? házasságban SE, élettársak se...egyik fél mindig....blabla

2009. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
NEM
2009. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Hali! Nem vagyunk egyformák! Egyeseknél befelér, másoknál nem. A kérdezőnek ez összejött. Nincs ebben semmi rossz. Nekem is vannak ilyen barátságaim és nálam is működik sok-sok éve már.
2009. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Nekem meg nem sikerult olyan fiu-lany baratsagot osszehozni ahol nem volt soha semmi etye-petye, vagy szex. Lehet hogy bennem (es legtobb ferfitarsamban) van a hiba de nekem nem sikerult megallnom hogy ne kezdjen el jatszadozni a fantaziam hogy mi lenne ha...


Olyan viszont megtortent halistennek hogy a 3,5 eves kapcsolatunk utan evek soran atalakult a dolog baratsagga. Ma mar ferjnel van a volt baratnom, es mondhatom hogy tudok ra teljes szivvel baratkent tekinteni es o is ram. No de hogy szex elott ne furdaljon a kivancsisag es ugy legyel egy nonek "csak baratja", hat ahhoz szerintem homokosnak kell lenni.

2009. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na ezért nincs fiú lány barátság.
2009. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A vicces az, hogy nem én voltam aki kezdeményezte hogy legyen szex első alkalommal. ;) Mellesleg van fiú lány barátság. Több lány barátom is van nem csak ez a kettő, van amelyik ovis koromtól tart, és velük tényleg semmi sincsen barátságon kívül...
2009. jan. 24. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!