Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetek még ebben a kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek még ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Márciusban megismerkedtem az egyik társkeresőn egy helyes fiúval.Első találkozás alkalmával szimpatikusak voltunk egymásnak és kb.még ezután 5-6-szor találkoztunk .

Én nagyon megszerettem,szerintem neki sem voltam közömbös és úgy alakultak a dolgok,hogy talán kialakul egy komoly kapcsolat,azonban kb.1,5 hónap múlva hirtelen megváltozott….egyre inkább próbált lerázni…minden baja lett,sokat kell dolgoznia….stb.

Miután megkérdeztem tőle hogy mi a baj,nem kaptam rendes magyarázatot,de szakított(április végén)…de nem akármilyen kifogásokkal..pl.hogy élt távkapcsolatban és nem működőképes(mikor csak 25 km-re laktunk egymástól)…

Én kérdezgettem tőle,hogy velem volt-e baj…és ezt a végleges választ kaptam:

Azt írta,hogy megijedt,mérlegelte a helyzetét és döntött.És abban a helyzetben nem tudott másként dőnteni,nem akart megbántani és bántotta is a lelkiismerete miatta.

Majd egy idő után az egyik haverjával is beszélgetésbe elegyedtem,szintén a társkeresőn,és a haverjától tudtam meg,hogy még a volt menyasszonyát nem tudta elfelejteni.

De akkor ezt miért nem mondta meg??

És szerintetek van még esély arra,hogy valaha is újra együttlehetünk??

Mit tegyek???Várjak még pár hónapot???Bár júniusban újra visszaregisztrált,akkor biztos azt jelenti,hogy már elfelejtett…


2010. jún. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sztm azért nem mondta el mert ha nekem mondanák ezt hogy "mást nem tudtam elfejelteni még", nem érteném meg 100%-ban, és az neki csak fáj ha valaki szereti mert közben nem te jutsz az eszébe hanem más. Ha tudod felejtsed el a srácot, van az a mondás, "erezd el akit szeretsz, ha visszajön szeret ha nem soha nem szeretett"! Ha úgy érzi akar majd még valamit felkeres vagy majd 1x össze hoz benneteket a sors!
2010. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!:)
2010. jún. 23. 12:55
 3/9 anonim válasza:
Hát nyugi sztem neki elképeztöen vonzo csajvagy!!!beszélgess el vele utána ő is megkönnyebül meg te is!!!Tuti szeretéged én nem is ismerlek de máris jófejej vagy!!!Beszélj vele!!!ha beszélsz vele akk szókszerencsét!!!!
2010. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!!:)
2010. jún. 23. 13:04
 5/9 anonim válasza:
miért jársz ilyen hülyékel te hülye
2010. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak tudod,akkor még nem tudtam,hogy milyen is valójában..de lehet,hogy még ma sem ismerem eléggé.:(
2010. jún. 23. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:

ez a srác komolytalan a te szemszögedből....

egyszerűen ..mindegy mi miatt...de nem kellettél neki eléggé(nézd meg a filmet : Nem kellesz eléggé)

ezt el kell fogadni, és ha vissza akarna jönni, bevallom nem fogadnám vissza, aki egyszer lelép másodszorra ismegteszi

fel a fejjel!!!

25 l

2010. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,és gondolkodom azon amit írtál!!:)
2010. jún. 23. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Én túltenném magam rajta. Ha ilyen direkt módon le tudott rázni, akkor ő lezárta már magában ezt a kapcsolatot. felesleges szenvedned ilyen kétségek közt.

Legyél te a határozott... Hagyd a csudába!

2010. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!